SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

$$$ Tropikalne upały do Naszego kraju zawitały, zaraz foczki w bikini będą latały $$$

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
jak pustki gdzie pustki ?? ja jestem haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
najeebany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bez przesady. drugie koncze:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja trzeźwy , ograniczam się, bo złapałem się na tym ze nie mogę bez piwa wytrzymac 24 h.. dzis tylko połówkę wysępiłem od kumpla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ct chodzilo mi o vinciego, haha
zmeczony jestem okrutnie dzisiaj a nic kompletnie nie zrobilem, eh jutro sie zacznie znowu, nawet nie chce wiedziec co jest grane, niech tylko bede w plecy kilka setek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiem wiem. taki zarcik. ogolnie mnie olewacie w tych rozmowach:P

ide w kime. rano do roboty. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
czys.. ja to samo wyebany jak kon po wyścigu a tylko przed kompem siedziałem i 2 h w siatkę grałem .. ehh wszystko przez ten gorąc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
hahah nikt nikogo nie olewa
trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
no i zostaliśmy sami leszcze już spią tylko szakale spamu postali na posterunku @@ chyba sam zostałem haha

Zmieniony przez - vinci18 w dniu 2012-07-09 23:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Crazy_Thug
niby to sposob. ale jak sie nie zna znaczenia slow to nie wiem czy to cos da.

da, żeby poznać i zapamiętać znaczenie najpierw musisz się osłuchać z tym słowem, jak nie będziesz wiedział ze dane słowo w ogóle istnieje to nie będziesz wiedział co znaczy, to tak według mnie, chociaż sam nie mam talentu do języków. To tak samo jak dziecko, pierw słucha a mówić zaczyna dopiero później, znam przypadek ze znajomi mieli (w sumie to mają ) dziecko które urodziło się z wadą słuchu, i w ogóle nic nie mówiło, dopiero jak zaczęli szukać przyczyny okazało się ze niedosłyszy, później jakieś leczenia, aparaty i już mówi.

Szakal jesteś jeszcze?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy by Rzeznik1997 Cel: Masa

Następny temat

Powrót do treningu po przerwie

WHEY premium