SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

$$$ Tropikalne upały do Naszego kraju zawitały, zaraz foczki w bikini będą latały $$$

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
tak, ja w polsce mieszkam
ja z jezykami nigdy problemow nie mialem a wrecz odwrotnie, w sumie to prawda bo slowo w jednym jezyku czesto przewija sie w innych, moze sie troche pisownia albo brzmienie zmienia ale sie wykuma o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nom. tak jest. moze w końcu sie zbiore i naucze angielskiego. przydatne to;) teraz cos tam umiem ale malo

ze zadam takie glupie pytanie: jak sie nauczyles? jakasz szkola? kurs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
moi rodzice tez znaja rozne jezyki, ojciec np angielski, rosyjski, francuski, niemiecki i lacine, od mlodego dostawalem jakies ksiazki, kasety czy inne temu podobne a jak wiadomo, czym skorupka za mlodu nasiaknie...
reszty uczylem sie na wlasna reke, wiem co jest mi potrzebne, wiem jak uczylem sie angielskiego i tak samo postepowalem z reszta
ale zapisanie sie do jakiejs szkoly to jest dobry pomysł, jak juz wybadasz jak dobrze sie uczyc, reszte jezykow bedziesz mogl poznawac na wlasna reke


Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-07-09 20:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no to bylo ci latwiej:) jak masz jakis zloty zrodek to daj wskazowke:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ogladaj duzo telewizji zagranicznej i sluchaj radia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
niby to sposob. ale jak sie nie zna znaczenia slow to nie wiem czy to cos da.

znam goscia co sie z bajek nauczyl;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
chwilowo uciekam. narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
dopiero wróciłem z gry w siatkę zayebiscie się grało. Kumple zaczęli świrować i kobita co mieszka w szkole po psy zadzwoniła , ale tylko ich postraszyli kolegium i kazali opuścić teren szkoły haha ja się cały po obdzierałem od skakania po piachu twardym jak beton ..

Zmieniony przez - vinci18 w dniu 2012-07-09 21:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
czemu tutaj takie pustki? juz lepiej szlo w czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wakacje i te sprawy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy by Rzeznik1997 Cel: Masa

Następny temat

Powrót do treningu po przerwie

WHEY premium