SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : PRZYSIADY ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
Ale ja probowalem ale neidam rady trzymac z przodu sztangi rece za slabe, sorki myslalem ze wczesniej napisalem jakim ciezarem robie to bedzie 60kg plus sztanga czyli 80kg

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
A ja chce do mamy!
Nie wiem czy wiesz ale treningi na silowni to ciagle pokonywanie bolu! Wiec moze pomysl nad zamiana silowni na bierki? To z cala pewnoscia nie boli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
Thiago zjadl bym cie w 30 sek... wracajac do tematu robie HST wiec moge wybrac tylko 2 cwiczenia i to po 2 serie a chyba bede robil przysiady 3 serie albo przysiady 2 serie i uginanie 2 serie

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dzikafaza, mozesz sobie jesc tygrysy, ale jak za duzo kladziesz na plecy to sie nie przyzwyczaisz.

Ilu zas fighterow znam tak zaden nie pisalby na necie ze nie moze sztangi utrzymac bo go boli i jest niewygodnie.

Ale coz, moze to sa roznice pokoleniowe....

HST?
Wiec rob tak:
-wez 22,5kg

-ZROB 1 SERIE PRZYSIADU Z PRZODU
-ZROB 1 SERIE PRZYSIADU KLASYCZNEGO
-mozesz dodac 1-2 serie na suwnicy
-pozniej uginanie nog albo martwy cia na prostych nogach

-dokladaj 2,5kg co trening.

klasyczne hst da w ten sposob
15-tki: 22,5 - 35kg
10-tki: 37,5 - 50kg
5-tki: 52,5 - 65kg

Na poczatek moze byc, prawda?
W tym czasie sie przyzwyczaisz.


PS: TO NIE JEST ZA DUZO SERII NA HST!!!

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-28 16:49:43

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
ale jak aj robie 80kg bez problemu 12 razy iw zapasie mam z 3-5 powtorzenia to bez sensu bedzie zakladanie 22kg...nogi oslabna...ale dam wiekszy ciezar i sprubuje robic tak jak napsiales 1 serie trzymajac z przodu 1 serie trzym,ajac z tylu sztange tylko jak trzymam z przodu to opierac na klacie ta sztange tak?

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A JAK PYTALEM O SZCZEGOLY TO GOWNO SIE DOWIEDZIALEM!!!!!!!!!!!!


OK, zrob cala rozpiske o 20 kg wiecej, 85 kg w przysiadach przednich to juz nie takie proste.

Poza tym wlasnie po to dalem suwnice na koniec zeby nogi byly ostro cwiczone i nie zmalaly.
W miedzyczasie uczylbys sie techniki!

W przysiadach z przodu trzymaj sztange az na obojczykach, przednie barki beda zapobiegaly "zjazdowi" jesli podniesiesz lokcie na wysokosc stawow barkowych.

Mozesz robic jak ciezarowcy i trzymac gryf w dloniach, ale to raczej na malo powtorzen. Oni w sumie tez na obojczykach trzymaja.













Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-28 17:55:33

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
dzieki ze linki podales bo nigdy bym tak nieprzekrzywil do tylu rak jak oni.. a jednak bede musial...fajna muzyczka leci w trzecim linku, z podkladka bede musial napewno robic, a ta podkladka to jakies 2-3cm

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak szerzej chwycisz to latwiej rece tak trzymac, oczywiscie ciezar musi byc odpowiednio duzy by docisnac lapska dodolu. U mnie 60 nie wystarcza..

Jak maly palec wyjdzie spod sztagi to nic zlego sie nie stanie.

Muzyka spoko w sumie...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
probowalem dzisiaj niedalem rady nawet tak trzymac niewiem jak oni to robia, moge robic tak jak krzych pisal ze trzymam z tylu sztange na prostych rekach i robie przysiady?

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nie wierze... i nie mam nerwow na takie przypadki.

Rob jak chcesz i nie pytaj mnie o pozwolenie.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

### FAQ : WYCISKANIE " NA BARKI " ###

WHEY premium