SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zacząć jeść jak ludzie - proszę o rady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
witam, cieszę się bardzo potrzebuje pomocy i dlatego prosze o rady. zawsze byłam dobrze zbudowana. ciastka, cukierki... potem, w liceum - drastyczne odchudzanie i trzy lata anoreksji. potem jojo. nie jadłam nic, tylko po 7 - 8 KILOGRAMÓW jabłek i tyłam od tego na potęgę!!! w wakacje coś we mnie pękło, stopniowo odrzuciłam jabłka, teraz owoców nie jem w ogóle. ale ze skrajności w skrajność - potrafię jeść TYLKO sam biały, chudy ser i jem go nawet po 7 opakowań (każdy po 250g) dziennie! nie jem chleba,ryżu, kasz, makaronu. pije po 2 - 3l wody, warzywa. cały czas chce mi sie spać i nie mam na nic siły. ciągle wzdęcia i zaparcia. jak jeść, żeby troche schudnąć i nie tyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
https://www.sfd.pl/odchudzanie/ 

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w Twoim przypadku zacząłbym od rozmowy z psychologiem,
potem -
od duuużej ilości warzyw + owoce - np suszone morele/śliwki,
twaróg stopniowo ograniczaj na rzecz mięsa zgodnie z zapotrzebowaniem na białko, nie w potężnych ilościach,
dodaj małe porcje tłuszczu, na początek oliwa, tłuste ryby,
wprowadź także lekkostrawne węglowodany - np ryż biały,
do tego enzymy trawienne - np activlabu.
jak pisałem wszystko stopniowo - tydzień po tygodniu, nie z dnia na dzień.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym polecił dodatkowo wprowadzenie do "diety" najzwyklejszych otrębów pszennych, które pomogą zwalczyć zaparcia - 2-3 łyżki wsypać do szklanki, zalać wodą, zamieszać, wypić. I tak co dzień, systematycznie - pomoże to uregulować pracę jelit

Sprawdzone w praktyce

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
najlepiej wprowadź w dietę chleb i owoce w normalnych ilościach bo zawierają błonnik co pomoże na wzdęcia (trawienie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
dziękuje za odpowiedzi. kilka zdań a człowiekowi skrzydła rosną:) z tymi węglami jest najgorzej. panicznie sie ich boje, choćby łyżki ryżu, bo wydaje mi sie, że zaraz od nich utyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
hm może Ci pomogę, tym stwierdzeniem dość kontrowersyjnym
,, tłuszcz pali się w ogniu węglowodanów,, korzystaj z węglowodanów ale Tych jak najmniej przetworzonych. Polecam Brązowy ryż, wszystkie kasze zaczynając od gryczanej kończąc po jęczmienną, razowe makarony, warzywa owoce z tego musisz korzystać :) grunt to pozytywne myślenie
Pozdrawiam i uszy do góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
dziękuje wam za rdy, są dla mnie niesamowicie ważne. dzisiaj ograniczyłam ser do 3 kostek:) do tego jedno jajko, tuńczyk i jogurt naturalny. tylko te węgle. nie moge. boje sie. czy to nie będzie tak, że organizm w szoku zacznie od nich tyć? wiem ze głupio gadam, ale to naprawdę paniczny strach. ps. ćwicze ok 3 godz tygodniowo - rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
nie wiem jaki miałaś bilans kalorii dotychczasowego złego odżywiania. Zakładając to że miałaś np. 2000kcal i jeśli teraz zmieścisz się w 2000kcal to nie utyjesz :) liczy się bilans wszytskich kalorii, jesz ponad zapotrzebowanie tyjesz jesz mniej niż zapotrzebowanie chudniesz. Musisz wiedzieć że organizm bez węgli nie funkcjonuje poprawnie... w skrajnych przypadkach dochodzi do zaburzenia koordynacji, apatii, a nawet prób samobójczych...
3maj się. będzie dobrze.. słuchaj rad osób znjących się na odżywianiu i proponuje narazi ena wage nie wchodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Masz chyba jakieś bardzo złe informacje nt. diety. Myslisz że jak bedziesz jadła sam twaróg to nie przytyjesz? Białko tak samo zamienia sie w tkanke tłuszczową jak organizm nie ma co z nim zrobić. Dlatego śmiało jedz węgle, tylko zdrowe, z niskim IG a będzie dobrze.

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2009-04-22 12:22:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B/T/W za małe ilości (dieta przygotowana przez dietetyka)

Następny temat

Kiełki mozna?

WHEY premium