SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schunąć? Prosze o pomoc w doborze diety i rady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Witam.
Mam 17 lat, wzrost 181cm, waze 79,5kg. Strasznie duzo mam tluszczyku na bruchu i chcialbym sie go pozbyc. Doradzcie co mam jesc, w jakich ilosiach i porach aby sluchnac.

Moj tryb zycia wyglada nastepujaco:
Rano wstaje, bez sniadania ide do szkoly, potem w szkole jakas drozdzowka, paczek czy batonik. Przychodze ze szkoly jem obiad, poznije kolo 20 podwieczorek no i kolacja 23-24. Chce to zmienic! Pomozcie mi jakos ulozyc plan dnia.

Kolejne pytanie. Jak poradzic sobie z glodem? Non stop mnie korci zeby isc do kuchni i zrobic sobie jakas kanapke. Narazie odchudzam sie jakies kilka dni i daje rade z tymi pokusami, ale moze da rade jakos mniej drastycznie?

Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9929
plecak z kamieniami i 20 km dziennie pod gore biegamy podobno szybko sie chudnie

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Powaznie sie pytam i licze na jakies normalne odpowiedzi a nie jak kolegi wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9929
to była żart :). bo wiesz jest tego bardzo duzo na forum jak sie odżywiać co jeść naprwde mozna poczytać i duzo wywnioskować. ułóż dietę jakaś za pomocą postów podwieszanych w forum. wklej ja tutaj a my ja poprawimy

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No poczytalem troszke tych tematow podwieszonych i z calym sercem moge powiedziec ze prawie nic z tego nie rozumiem. Nie chcialbym liczyc tych kalorii tylko porpsotu zdrowiej sie odzywiac tak aby schudnac. Juz sobie postanowienie zrobilem ze rezygnuje ze wszystkich slodkich bulek, czipsow, batonow i fastfoodow. No ale co mam jesc? I w jakich ilosciach? Wyczytalem ze sa rozne rodzaje diet jakies bialkowe, weglowodanowe, itp. Ktora mam stosowac? Warto rezygnowac z kolacji? Jesc sniadanie w domu odrazu po pobudce czy lepiej w szkole (np. kanapke przygotowana w domu). Dodam ze nie mam za bardzo mozliwosci jakiegos wysilku fizycznego. Moge jedynie troszke pobiegac rekreacyjnie no ale zimno i sie nie chce :) No i 3h wf-u w szkole mam :)
No to prosze, niech ktos mi poda jakie produkty powinienem najlepiej spozywac, w jakich ilociach a co ograniczac procz tych co podalem wyzej :) Naprawde bede wdzieczny.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spinning/ Cycling

Następny temat

Fitness referat pomocy!

sosy