SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witaj
Mysle ze gdybys nie musial zbijac wagi to byloby jeszcze lepiej , cgociaz wyniki i tak bardzo dobre
Gratulacje i powodzenia za rok

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
tylko i aż 6kg na pewno zrobiło swoje...ale tytuł vi-ce Mistrza Polski do 86 kg już mam i to jest najważniejsze:):) już jest dobrze obecnie warze 91,5 kg i na mistrzostwach Polski w Marcu które mają się odbyć w Grudziądzu będę startował do 90kg
na razie leciutko sobie trenuje i leczę urazy po zawodach tak gdzieś do połowy stycznia a później znów hard trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ostatnia walka na poprzedniej stronie.. Twój rywal miał pretensje o oderwanie łokcia?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Zdaje się że chyba tak ale nie zgłaszał nigdzie protestu być może któryś z sędziów mu wyjaśnił a poza tym nie było faulu. Może tak się wydawać na pierwszy rzut oka ze jest faul ale przypatrz się dobrze Tomku , łokieć jest w górze a wewnętrzną stroną przedramienia dotykam poduszki cały czas , sędzia widział lepiej.
Jeśli ktoś ma duże przedramię to zawsze nim odrywa swój łokieć bez oderwania od poduszki ręki przy dobijaniu przeciwnika do poduszki i wtedy niema faulu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
No właśnie, przy takiej łapie nie ma szans na trzymanie łokcia, bo maks byś odchylił na 30 stopni w lewo, lub prawo

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
dokładnie:)

wczoraj robiłem lekki trening biceps i plecy
biceps hantlami 35 kg 40kg 45kg 50kg po 6 powtórzeń
sztanga prosta podchwytem 60kg 70 kg 80kg 90kg też po 6 pow
podciąganie podchwytem , nachwytem i z obciążeniem 25kg
na razie leciutko a z treningu na trening będziemy już dokładać powoli ciężary do marca planuje podnieść 150kg na biceps przypominam ze mój rekord to 130kg X 3 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Witam na nowym roku:)
na początek powiem tak podsumowując rok ubiegły tak jak to sobie wczoraj na spokojnie przeglądałem nie mam prawa być nie zadowolony na 13 startów w tamtym roku 10 razy byłem na pudle (tj.w pierwszej trójce) w tym roku także czeka mnie mnóstwo startów... w marcu mistrzostwa polski jeśli będę pierwszy lub drugi w swojej kat to w maju będę startował w mistrzostwach europy później puchar świata na którym będę w tym roku także chciał wystartować i powalczyć tym razem w swojej kat a nie tak jak rok temu kat wyżej no i w marcu też będą na pewno zawody w Mławie na których trzeba dobrze wypaść przed własną publicznością... rok temu wygrałem te zawody to i w tym roku mi nie wypada słabo wypaść...:)
No i na jesieni znów puchar polski który mam nadzieje odbędzie się w tym roku w Mławie jeszcze nikt z zawodników i organizatorów nie wie ale rozmawiałem już z Miejskim ośrodkiem sportu i rekreacji i zadeklarowali ze są chętni i będą mieć na to fundusz żeby przeprowadzić taki puchar w Mławie w tym roku.No i nie wykluczone że w tym roku też bidę chciał wystartować z raz i się sprawdzić w jakimś zagranicznym turnieju być może to będzie ''Senecka ruka''...
jak widać sezon zapowiada się baaaardzo ciekawie a teraz już lece na 1 trening w tym roku bo jak widać nie ma czasu na odpuszczanie grafik bardzo napięty:)

ps.własnie przyszła przesyłka od activu później albo jutro postaram się wrzucić foto
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium