SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
W sobotę 18.10.14r. odbyły się po raz kolejny Mistrzostwa Mławy w armwrestlingu które ponownie wygrałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
W sobotę i niedziele odbywał sie XV Puchar Polski w armwrestlingu na którym wystartowałem tylko na prawą reke i zdobyłem v-ice mistrzostwo w najcięzszej kategori i kat OPEN













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Same drobiazgi na zdjęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
kolejna paczka od activa:)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Witam.
Jestem obecnie w przygotowaniach do Mistrzostw Polski w Armwrestlingu które mają się odbyć w tym roku już pod koniec Lutego,wszystko jak na razie idzie w dobrym kierunku w tygodniu otrzymałem kolejną paczkie od activa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Mistrzostwa Polski z reguły odbywają się w okolicach kwietnia i maja. Tym razem jednak Federacja Armwrestling Polska (FAP) ze względu na miejsce i charakter imprezy odpowiedziała na zaproszenie organizatorów FIT FESTIVAL i postanowiła tegoroczną rywalizację przenieś na koniec lutego.

- Coroczne Mistrzostwa Polski odbywały się praktycznie w kwietniu przy publiczności, która przychodziła tylko i wyłącznie na tę konkretną imprezę – mówi Paweł Podlewski, przedstawiciel FAP. - Tym razem tegoroczna rywalizacja będzie inna, niż dotychczasowe. Oprócz kibiców siłowania na ręce zobaczy nas setki osób, które przyjdą obejrzeć także inne dyscypliny sportu. W ten sposób postronne osoby poznają z innej – profesjonalnej strony - naszą dyscyplinę i będą miały możliwość w jednym miejscu zobaczyć w akcji najlepszych zawodników polskiego siłowania na ręce.

Pomimo tak dużej ilości dyscyplin sportowych, które potowarzyszą targom FIT FESTIVAL, armwrestling stanie się jedną z głównych atrakcji. Będą to przecież nie tylko XV Mistrzostwa Polski, ale także kwalifikacja do kadry narodowej na tegoroczne Mistrzostwa Europy – Bułgaria 2015 oraz Mistrzostwa Świata – Malezja 2015. Dwóch pierwszych zawodników z każdej kategorii wagowej automatycznie dostanie powołanie do reprezentowania naszego kraju na arenie europejskiej i światowej.

- Spodziewamy się około 200 zawodników – mówi Podlewski. - Mistrzostwa Polski to jedyna w swoim rodzaju impreza, która w jednym miejscu przez dwa dni zrzesza samą czołówkę rodzimego armwrestlingu. Każdy polski zawodnik ciężko pracuje, aby pokazać się z jak najlepszej strony na tych właśnie mistrzostwach. Tym bardziej, że do startu mogą stanąć tylko i wyłącznie zawodnicy z licencją klubową, czyli doświadczeni armwrestlerzy. Poziom sportowy jak zwykle będzie więc wysoki.

Hale targowe AMBER EXPO znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych w Europie stadionów piłkarskich – PGE Arena Gdańsk. Na kompleks AMBER EXPO składają się trzy zintegrowane hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m2. Podczas targów FIT FESTIVAL jedna z hal będzie oddzielona i przeznaczona wyłącznie na Debiuty Kulturystyczne i Fitness. Natomiast 2 i 3 hala zagospodarowana zostanie na największe międzynarodowe zawody cross w Polsce: „Cross Baltic Challenge”, międzynarodowe zawody w wyciskaniu na ławce: Cash Bench Press”, maratony: spinning, zumba, fitness oraz oczywiście XV Mistrzostwa Polski w armwrestlingu. Nie zabraknie wielu wystawców działających w branżach sport, zdrowie i uroda oraz tematycznych seminariów.

XV Mistrzostwa Polski w Siłowaniu na Ręce odbędą się w dniu 28 lutego i 1 marca 2015 roku na hali targowej AMBER EXPO przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Będzie to impreza towarzysząca największym tego typu targów w północnej Polsce - targów FIT FESTIVAL.

Szczegóły o samych targach znajdziecie na stronie: http://fit-festival.pl

Ważenie zawodników odbędzie się w dniu 27 lutego w Hotelu Miramar w Sopocie.

Zgłoszenie drużyn do dnia 24 lutego do godz. 23.59.

Szczegółowy regulamin znajdziecie na naszej stronie w dziale ZAWODY I WYNIKI: http://pl.armpower.net/calendar/event/xv-mistrzostwa-polski-w-silowaniu-na-rece-662.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
witam jestem już po przygotowaniach do MP dzis własnie wróciłem z ostatniego treningu...,teraz tylko odpoczynek i regeneracja:) forme oceniam na dobra podtrzymałem ja od Pucharu Polski a po Mistrzostwach Polski tydzień wolnego i lecimy ostro z treningiem strongman 31Maja startuje ...wkrótce więcej infor.Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
no i jesteśmy juz po Mistrzostwach Polski w armwrestlingu w tym roku startowałem tylko na prawa reke tytuł obroniony:) jestem mistrzem Polski po raz 4
od czwartku zaczynamy ostro trenowac pod strongman.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Witam.ostatnio troche mnie tu nie było ale teraz bede juz czesciej zaglądał i wstawiał relacje ze swoich przygotowań do zawodów strongman
na początek podstawowe informacje :
zawody odbędą się w Bargłowie 31 maja
konkurencje to
spacer farmera 2x 145kg na 20metrów +przetaczanie opony 340kg
wyciskanie axla 110kg belki 120 kg hantla 65kg i bloku 80kg na czas
martwy ciąg na platformie 250kg na ilośc powtórzeń w czasie 90s
wyciskanie hantla 85kg na ilośc powtorzeń
przeżucanie kuli 120kg przez 150cm yok
noszenie trczy około 130kg na odległość

obecnie jestem w trakcie przygotowań ,mam całkiem dobrą forme jak na ten czas a bedzie coraz lepiej...z czasem wrzuce kilka filmików z treningu, w tym roku bedę tez troche miał dostepu do sprzetu strongman wiec bedzie czas na obycie sie z tymi ciężarami i złapanie pewnej wprawy jak co łapać podchodzić itd nie tak jak w tamtym roku ze wszystko z marszu...
Armwrestlingu także nie zaniedbuje...:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium