SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
Mam pytanko, jakim ciężarem najlepiej robić ćwiczenia na nacisk boczny?? Chodzi mi o % swojego maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
trzeba wyczuć swój organizm co mu najbardziej pasuje ja robie różnie raz na 50% raz na 90-95% zależy od tego jak bardzo bolą przyczepy no i przed zawodami na tydzień przed to już nie wchodze na ciężar wiekszy niż 50% CM
ja osobiście radził bym ci trenować mniejszym ciężarem domyślam się że nie masz na siłowni u siebie doświadczonego armwrestlera który by ci pokazał jak to ćwiczenie dokładnie wykonywać a sam na dużym ciężarze ze słabą techniką to możesz się jedynie pozrywać albo nabawić poważniejszej kontuzji... no chyba że wiesz jak to robić to nie ma się co czaić!! tylko wielkimi ciężarami można zrobić siłę... takie jest moje zdanie ale powiem ci że rozmawiałem z wieloma zawodnikami i mogę ci tylko powiedzieć że rozbieżność dobieranych ciężarów jest duża...
także widzisz każdy trenuje na swój sposób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
Dzięki za pomoc :) na razie jestem samoukiem (w przyszłym roku zapisuje się do sekcji armwrestlerskiej) i wykonuje ćwiczenia na podstawie mn. filmików Igora Mazurenko. Apropo ciężarów to z treningu na trening zwiększam ciężar tak aby nie czuć bólu w przyczepach tylko pieczenie oraz móc wykonać min 15 powtórzeń. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
wczoraj był trening na nogi i plecy.
przysiady z sztangą trzymaną z tyłu
120kg x 8 140kg x 8 160kg x 8 180kg x 4
sztanga przód 120kg x 6 140kg x 4 160kg x 1
martwy ciąg
150kg x 10
180kg x 10
210kg x 10
łydka na maszynie 2 serie do bólu około 50 powtorzeń

jak widac po mimo dłuższej przerwy na te partie siła się trzyma na przyzwoitym poziomie...

Zmieniony przez - michhh w dniu 2011-10-30 15:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
activlab pittbul mam do was pytanie...czy chcielibyście żeby firma activlab mniała swój kolejny punkt sprzedaży w Mławie.?mam pewną propozycje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Proszę napisz do odpowiedniego PH
http://activlab.pl/kontakt/3

Pozdr
TJ

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-11-02 08:29:18

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
kto się wybiera w sobotę do Radomia?

na Puchar w Armwrestlingu

bo ja tak... :)

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2011-11-02 10:35:46

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
ok dzięki
no ja się wybieram...:)
z Krakowa do Radomia specjalnie na zawody...?
w jakiej roli:)zawodnika?
a tak na poważnie słyszałem ze środowiska armwrestlingu że sporo dobrych zawodników przyjedzie nagrody naprawdę przyciągają... będzie z kim walczyć no i oczywiście o co walczyć...zapowiada się niezłe widowisko
no i w końcu się spotkamy tylko ja nie wiem jak Pan wygląda...:)?a chciałbym zamienić kilka zdań...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Szukaj gości w koszulkach Activlabu

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
ok:)
wczoraj trening na nogi i plecy no i 2 rekordy poprawione w przysiadzie z 200kg na 205kg i na martwy też poprawiłem z 248kg na 255kg ten ostatni najbardziej mnie cieszy bo to już był bardzo stary rekord...
forma bardzo wysoka w bicepsach również ale te czekają na sobotę...:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

Wiecej