SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
wczoraj robiłem ostatni ciężki trening przed nemiroffem...
pamiętacie jak napisałem jaki poziom siły będę chciał osiągnąć..,.

przypominam:

-biceps na łamanej sztandze teraz jestem w stanie zrobić 2 powtórzenia z ciężarem 125kg na koniec przygotowań planuje 140 kg na 2 pow
-palce zwijanie sztangi trzymając nachwytem bez kciuka teraz robie 180kg x 10 planuje 200 kg na 10 razy
-biceps na modlitewniku 85 kg na 9 razy na 100kg na 10 razy
-uścisk 105kg po 15 pow na 115kg na 15 pow

aktualnie:

-biceps na łamanej sztandze 125kg x6
-palce zwijanie sztangi trzymając nachwytem bez kciuka 200kg x 9
-biceps na modlitewniku 95kg x 10
-uścisk 110kg x 19

jak widać jest spory progres... planowałem jeszcze troche większy...żebym miał jeszcze z miesiądz do przygotowania napewno było by jeszcze lepiej ale nic straconego niedługo puchar polski a tam będę już przygotowany na 100% ale i tak jestem bardzo zadowolony odczuwałem już wczoraj na treningum dosyć spore zmęczenie stąd słabsze wyniki myśle że tydzień regeneracji mi wystarczy a wyniki napewno będą lepsze cała siła się skumuluje
we wtorek jeszcze lekki trening techniczny i koniec przygotowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
grg30

nie robie tego ćwiczenia na rekordy więc nie wiem nawet ile bym mógł podnieść w tym ćwiczeniu sporadycznie robie po 2 serie na tydzień z ciężarem nie większym niż 20kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
A ja tylko dodam ze tak powinien wygladac temat sponsorowany
https://www.sfd.pl/MolderDist_+_Activlab__urodzony_by_przegrać,_żyje_by_wygrać!-t806143.html

jest nad czym pracowac


Co do celow silowych jakie chciales osiagnac , nic tylko pozazdroscic , jestes juz na bardzo wysokim poziomie , a progresy zaliczasz niemalze jak osoba poczatkujaca , nic tylko pozazdroscic

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
naprawde zaje...cie rozpisany trening !!!
aby niech trzyma tak dalej!!!super!!!

podejrzewam że koleś jeszcze chodzi do szkoły więc ma baaardzo dużo czasu wolnego pamiętam te dobre czasy...
zobaczymy jak będzie wyglądał jego trening za 2-3lata...zacznie się praca rodzina problemy wtedy trzeba być kotem i się nie wyłamywać ...tylko nieliczni to przechodzą i trenują cały czas bez przerw SZACUNEK DLA TAKICH LUDZI!!! tylko tacy mogą coś osiągnąć... reszta odpuszcza pózniej znów wraca na siłownie znów odpuszcza i tak w kółko...
A to wymaga na prawde bardzo dużo czasu ja nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć z powodu braku czasu...pracuje po 10 godz do tego dochodzi jeszcze trening i dnia nie ma...
Ja osobiście staram się jak mogę ale czas mnie strasznie ogranicza i ciężko mi będzie mu dorównać...
mój dzień wygląda tak wstaje rano o 6.30 jem szybko śniadanie i do pracy o 17 kończę prace o kolo 17.30 jestem w domu jem obiad i na trening,kończę około godz 20 wracam do domu jem kolacje i usypiam od razu zmęczenie jest tak wielkie że nie jestem w stanie się powstrzymać przed snem...jedynie niedziele mam wolną i wtedy dopiero dochodzę do siebie po całym tygodniu... czuje że gdyby nie suple to już o godz 17 nie miał bym nawet sił na trening...
ale zawsze znajduję jakąś motywacje na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
michhh po pierwszym Twoim zdaniu widze ze nie przeczytales nawet pierwszego postu w temacie chlopaka
Przeczytaj i zobaczysz o ktorej on zaczyna i konczy dzien
Imo 20 minut wystarczy na za***ista rozpiske z calego dnia , spokojnie wystarczy
Nikomu nie umniejszam , pokazuje ze sie da poprostu.

Pozdro

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-10-09 23:59:10

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
no może troche więcej niż 20 minut ale się da na pewno:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No wlasnie , takze do dziela

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
jednak będzie można obejrzeć półfinały i finały na żywo w necie

http://www.armpower.net/news,2141,pl

ja już za kończyłem przygotowania no i mogę śmiało powiedzieć że jestem w życiowej formie w trakcie przygotowań pobiłem 4 życiowe rekordy... zobaczymy na ile to wystarczy... ale muszę przyznać że siłowo jest bardzo dobrze!!!dziś wyjeżdżam już na warzenie i od jutra rana zaczyna się prawdziwa batalia
bardzo jestem ciekaw jaką siłą mogą dysponować zawodnicy z czołówki światowej z mojej wagi!!! na te i inne pytania już niedługo usłyszę odpowiedz.
od razu po przyjezdzie zdam relacje no
chyba że ktoś mnie już uprzedzi...

do zobaczenia po nemiroffie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
może potypujemy?
w kat.86 myśle że gdzieś 7 msc zajmiesz wygra Rustam Babayev
w 95 Arsen Liliev
w +95 i w open wygra Cyplenkov ,bez dwóch zdań chociaż Bagent może namieszać na lewą




Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-10-13 20:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
michhh trzymamy za Ciebie kciuki , pamietaj ze jestes najlepszy!
Wygrasz tam z nimi wszystkimi , przyczajony tygrysie;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium