SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
michh chodziło mi o utrzymanie izometryczne na biceps oburącz 105 kg to chyba wielu zupełnie przeciętnych zawodników utrzymie z kategorii 86,
ja tam nie wiem ile w tym prawdy ale na wiki znalazłem info że utrzymał na bicepsie 237 kg,wyciskał 270 i 430 w siadzie.
A 300 kg w martwym nie jest znowuż jakimś wielkim wyczynem bo tyle bierze wielu gości nie zwiazanych ani ze strongman ani z trójbojem jak np Alistair Oveerem - 315
Mysle że dałby rade,w armwrestlingu był najlepszy,poszedł do bobslejów i zdobył medal na igrzyskach i w miedzy czasie jeszcze judo











Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-10-18 20:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
"na wiki znalazłem info że utrzymał na bicepsie 237 kg,wyciskał 270 i 430 w siadzie."


grg30 jeśli możesz to podaj mi link z tą informacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
od wczoraj wróciłem na siłownie lekki trening klatki skończyłem na 5 seriach i 180kg x 6 z mostkiem i bez mostka 140 x 4 , barków już nie dałem rady zrobić strasznie mnie boloałoo scięgno przy łokciu chyba delikatnie naderwałem...boli jak prostuje rękę do końca
na dniach też spodziewam się paczki od activlabu...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
300kg w martwym to już bardzo dużo!!! żadkością jest spotkanie kogoś na siłowni kto bierze do ręki 200kg a co dopiero 300kg a ty grg30 ile bierzesz że tak mówisz?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
dla przeciętnego człowieka 300 kg to duzo,natomiast mnie chodziło w kontekście Alexeya czy tez ogólnie w kontekście najleszych zawodników swoich dyscyplin.Rekord świata w martwym zdaje się wynosi ok 500 kg ,także siła rzeczy 300 kg nie budzi już respektu więc sądze że Alexey bez problemu tyle łyknie

tutaj link http://en.wikipedia.org/wiki/Alexey_Voyevoda 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Michał, jedziesz 5.11 na puchar Radomia?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
grg30 zwracam honor tego nie wiedziałem...:)dzięki za info
tak wybieram się na puchar Radomia a z kąd wiecie o tych zawodach...?też będziecie?
a jutro wyjazd na zawody do Suwałk... będę startował w trzech kategoriach i mam jedną walkię 5-io rundową z Janem Żółcińskim na Lewą rękę...
jak obstawiacie walkie a jak zawody...:)?

Zmieniony przez - michhh w dniu 2011-10-22 16:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
zawody zaliczone do kolekcji dołączyły trzy puchary za pierwsze miejsca a walkie skończyliśmy po 2 rundach z wynikiem 1:1 ręce już odmawiały posłuszeństwa i uznaliśmy że nie warto się narażać na niepotrzebne kontuzje ogólnie zawody super organizacja ,atmosfera the best!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
powoli wracam do treningów ogólnorozwojowych i tak wczoraj robiłem lekko klatkie
120kg x 10
140 x 10
160 x 10 z mostkiem

150 x 6 bez mostka
160 x 3 bez most..

barki odpuściłem ból przyczepów mi nie pozwolił ich zrobic
i triceps leciutko 3 serie
planuje tak potrenowac tydzien do 2 az przestanie mie wszystko bolec i znów będę wchodził na ciężary bo już wielkimi krokami się zbliża puchar Polski na którym będę chciał naprawde ostro powalczyc

wciąż czekam na paczkie od activlabu coś nie może do mnie dojsc...:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium