SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
kolejny tydzień treningów... w tym tygodniu troche lzejsze treningi klatki i barków czułem jeszcze troche zmęczenie...od poniedziałku bedzie lepiej:)





Zmieniony przez - michhh w dniu 2016-09-03 10:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
nogi troche lepiej:) tu nie bolalo nic...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Troche nie wchodzilem tu. ..posypalem sie troche skrecilem nogie w kostce musialem opuscic ciagi i przysiad pozniej strzelil lewy bark odpadlo wyciskanie na poziomie i stojac na barki w sobote bylem na sparingu w klubie troche ponadciagalem prxyczepy w prawej ogolnie jestem teraz obolaly caly nie moge zakladac duzych ciezarow na zadne partie caly czas lekko trenuje i czekam az bole ustapia i znow bede mogl zwiekszac ciezary i nagrywac nowe filmy ogolnie sila jest wysoka tylko bol nie pozwala na duze ciezary. ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Dawno mnie tu nie bylo przygotowania pod katem armwrestlingu ida dobrze reszta sie posypala wyciskanie robie juz lekko kontuzja barku nie pozwala zalozyc za duzo ciezaru to samo jest na barki stojac. .. przysiad i martwy jeszcze cos tam czasem idzie dlatego malo filmikow bo nie ma Co nagrywac. .. troche to demotywuje dodatkowo bol lokci czasami ciezko ogolnie ida te przygotowania ida mam nadzie ze tydzien przerwy mi wystarczy zeby dojsc do siebie i sie w pelni zregenerowac.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Witam jestem juz po Pucharze Polski w armwrestlingu zarowno na prawa jak i lewa reke zajalem 2 miejsce w kat 105+teraz krotka przerwa i za 2 tygodnie puchar swiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Hej. Witam ostatnio mnialem troche problemow osobistych i nie mnialem nawet czasu wejsc tu a tydzien po zawodach bylem zly i tez nie wchodzilem tu ale juz jestem. ..moja zlosc usprawiedliwiam kontuzjami jakie odnioslem mialem mega forme a nie do szedlem nawet do strefy medalowej zlamany palec kompletnie mnie wybil z rytmu woli walki i checi wygrania...aktualnie jestem w 3 tygodniu zlamania i w 4 tygodniu nietrenowania .nigdy nie mnialem takiej dlugiej przerwy ale wiem jedno wroce od stycznia z nowym nastawieniem i wygram w koncu ten puchar swiata.!!!narazie wszystko jeszcze w rozsypce boli i wogole. ..nie da rady trenowac nawet lekko. ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Michal co Ty masz z tym barkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Trzymaj się stary, przejściowe trudności, posklejasz się i będzie git. I tak już dużo osiągnąłeś, daj sobie trochę oddechu, wrócisz wzmocniony, przynajmniej ścięgna i stawy odpoczną

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Witam.
Na dniach będę wiedział dokładnie co jest w tym barku....narazie wiem ze jest uszkodzony obrąbek usg tak pokazało tylko słabo było widac i lekarz skierował na artroskopie teraz tylko czekam na wynik w jakim stopniu jest uszkodzony ,mam nadzieje ze nie mocno ...we wtorek miałem artroskopie całego lewego barku w Centrum Medycyny Sportowej bedzie wiadomo juz w przyszłym tygodniu....albo komórki macieżyste albo artroskopia(specjalne kotwy mocujące) i wracam tylko szkoda ze to takie kosztowne...ale mam juz nowe plany co do mojego powrotu:) narazie nie będę zdradzał...wszystkie informacje pojawią sie tu w swoim czasie:)
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Jak kasy będzie mało ogłoś jakąś zbiórkę na Kickstarterze czy tam innej platformie do takich zbiórek, jak się ogłosisz że jesteś w sumie jednym z niewielu armwrestlerów z takimi sukcesami i zabieg ma Ci po prostu pomóc karierę utrzymać medalisty, ludzie sypną groszem. No sorry, jakiś 20-letni siurek kulturysta może zbierać na starty na scenie to co dopiero Ty

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium