SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uczucie głodu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Witam. Mam taki problem odnośnie głodu. W brzuchu czuje uczucie, że jest pusty i jestem bardzo głodny, lecz w przełyku czuje taką niechęc, jakby nie chcial przyjąc pokarmu. Często jest tak, że już przez przełyk nie chce przejsć a dalej jestem głodny, nic na siłę nie mogę wszamać. Wiecie moze czym to jest spowodowane?

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
pewnie masz diete i codziennie to samo jesz po prostu nie zjadasz tego ze smakiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Dzięki za szybką odpowiedź. Takiej diety ogólnie to nie mam bo wdrażam te plany powoli. To może być poprostu z przejedzenia tak?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
z przejedzenia raczej nie, bo w żołądku bys czuł dosyt...
chodzi po prostu o to ze codziennie jesz np. ryż, a jak masz taki problem z jedzeniem, a masz uczucie głodu to pomysl sobie czy w tej chwili dałoby rade przełknąć hamburgera z Mac Donaldu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wlej diete opisz dokładniej po którym posiłku siedzi w psychice podejrzewam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76080 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755087
Mozesz jadasz czesto to czego nie lubisz lub zmuszasz sie do tego? Ciezko okreslic.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
A może jadasz za dużo produktów z wysokim IG ? Spisz sobie węglowodanowe produkty i sprawdź je z tabelą IG...

Jakbym się pomylił to proszę o poprawę, ale gdzieś na forum mi się przeczytało, że nadmierne spożycie produktów z wysokim IG może powodować po jakimś czasie uczucie głodu.

Zmieniony przez - Daneku w dniu 2012-04-01 11:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
jak to przeciez wiadomo o co chodzi...
ma sie diete to w koncu sie marzy o jakims hamburgerze z mac donalda albo fileciuku z KFC.
ja tez tak mam, jem fileta z kurczaka gotowanego np. to w koncu czuje takiego suchego go w mordzie jakbym drewno jadl, ale to trzeba jesc i nie zagryzac batonami czekoladami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76080 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755087
Byc moze masz waski przelyk i lepiej Ci bedzie wchodzic bardziej wilgotny pokarm. Jak bylem dzieckiem to z rana zawsze mialem problemy z przelykaniem suchego pozywienia i musialem popijac. Czasami tez ma miejsce sytuacja kiedy w przypadku jedzenia posilku ktory nam nie smakuje przelyk robi sie waski i utrudnia przelykanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
domer
Byc moze masz waski przelyk i lepiej Ci bedzie wchodzic bardziej wilgotny pokarm. Jak bylem dzieckiem to z rana zawsze mialem problemy z przelykaniem suchego pozywienia i musialem popijac. Czasami tez ma miejsce sytuacja kiedy w przypadku jedzenia posilku ktory nam nie smakuje przelyk robi sie waski i utrudnia przelykanie.


I tutaj trafileś właśnie w sedno, często musze popijać właśnie bo jak miele to w gębie sucho i pokarm cięzko przechodzi.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76080 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755087
Wiec staraj sie robic tak zeby nie jesc ryzu z piersia kurczaka, tylko dodac do tego wilgotna surowke, moze jakis sos koperkowy, czosnkowy - wlasnej roboty. Moze jakies zupy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta a woda (jej nadmiar?) i rozepchanie żołądka

Następny temat

Orzechy, migdały, pestki z dyni

WHEY premium