SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tarka idealna

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
otoz od jakiegos czasu (ponad rok) ostro cwicze moj brzuch...
zrobilem juz 6 weidera i trening z flexa... obecnie jestem na ABS 2 no i... owszem sa jakies efekty i gorna czesc brzucha nabiera jako takiego wygladu lecz w okolicach pempkowych niestety widnieje faldka tluszczu:/

do tego 3 razy w tygodiu chodze na absen i dosc intensywnie plywam a jakos kwiecien/maj mam zamiar zaczac truchtac...

Sedno polega na tym zeby ktos polecil mi jakies cwiczenia, ktore moglbym wykonywac w domu i ktore by nie byly sprzeczne z ABSem i ktore pomoglyby mi wypalic ta faldke tluszczyku;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja bym wolał trenowac brzuch 2-3x w tyg z obicązenieniem na 10-15 ruchów.

do tego dieta redukcyjna, zajęcia aerobowe.

a nie bawił sie w absy, a6w itd.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
a moze w diecie tkwi problem ?

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
dieta, aeroby hit spalisz bf i brzuszek bedzie :)

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
hit
chodzilo raczej o HIIT

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-02-22 20:42:45

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1011
Na spalenie tłuszczu to aeroby i dieta redukcyjna.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..nawet jesli bedziesz katowal nie wiem jak bardzo brzuch a olewal diete to nigdy nie osiągniesz zamierzonych rezultatow
najpewniej przyczyna tkwi w diecie choc niekoniecznie

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
co do dietki jakos nie ma specjalnie nic ustalonego ale:
sniadanie platki nestle fitnes z mlekiem full talerz
w szkole 2 lub 3 skibeczki ciemnego peiczywa ogolnie jakies pelno zarniste z bialym serem i jogurt do tego
obiad cyzli to co mamka zrobi:D
no i najwiekszy problem - czyli tzw kawa tzn cos slodkiego;P rozumiem ze to wyeliminowac:>
kolacji nie jadam:]
ostatnni posilek godzina 18
spanie jakos 23
pijam zywiec zdroj ok 1 litr dziennie moze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
5 godz przed snem ostatni posilek,
cos chyba nie tak ???

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
emil a co nie tak z tym ostatnim posilkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1855
powinien byc ok 2 godzin przed snem, jesz jakies bialko ale nie duzo i nie jedz wegli na kolacje ogolnie kolacja powinna zawierac duzo bialka i byc kella np 150 gram twarogu czy cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1576
cwicz cos co rozwija muskulature brzucha - najlepsze to brzuszki, unoszenia nog itp z obciazeniem. pozniej jak fat zejdzie to nawet nie bedziesz musial specjalnie sie silic z jakimis cwiczeniami typowo rzezbiacymi zeby miec niezly brzuch. a tak na marginesie to solidnie wykonywany absII powinien ci wystarczyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny i poprawki

Następny temat

problemy z sercem jak cwiczyc

WHEY premium