SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacze fetu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
hej witam moze ktos mi cos podpowie...przez wszystkie lata treningow caly czas bazowalem sie na masa masa i masa ale ostatnio jak zobaczylem jaki mam beben to postanowilem spalic caly fat jak najwiecej sie da, i w ciagu 5 tyg z 113kg spadlem na 105-106kg uzywajac salbutamol i ketotifen ten drugi tylko dwa tyg bo nie mielem wiecej...tydzien temu to wszystko skonczylem...i zastanawiam sie dalej co wziasc zeby dalej palic dodam ze trening robie na rzezbe caly czas plus aeroby po treningu rower bieznia...mam troche winka w domu jeszcze i mam tez ghrp 6 moze cos z tym zrobic co jeszcze dodac do tego...p.s. ostatnio zamkneli u mnie apteke :/ i jestem ograniczony...pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
halunnn
Rychu nie widzę w twoim profilu nr gg :/...... Tren można mieszać w jednej porcji z tesciem??

mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2053
ja lece teraz propa solo, trening 4 razy w tygodniu na koniec treningu zawsze 20 minut biegu i brzuch ladnie schodzi. juz kiedys robilem mase zaczynajac z brzuchem i potem na wciagnietym wygladalo to tragicznie. takze najpierw troche spale, potem robie mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
prop + oxyelite - potem juz clen/t3 tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
a ja bym Ci zaproponował trenadrol+prop. po samym trenadrolu solo byłem "w miare" zadowolony ale blok masakra więc dałbym testa troche

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
oxyelite to jest dostepne normalnie w sklepach?? na allegro widzialem... jak to razem zestawic wszystko jak brac zeby bylo dobrze i czy jakies pozniej odblokoawnie po tym prop?? a winko moge dorzucic jeszcze do tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
wina nie dawaj na redu, daj prop 100 + oxyelite 2x dzienie (1 a potem 2 tab) + jakies ATD lekko mozesz dac e2d i bedize ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
ok a ile tego prop walic i jak dlugo to wszystko atakowac..no i co to jest atd nie slyszalem o tym....potrzebny dostep do apteki....na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
J/W + zwiększ aktywność obetnij kcal czy coś i dalej jazda

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
j/w tzn?? jak dlugo brac i ile tyg propa...??i co to to ATD??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
zamiast pytać co to ATD to juz dawno byś znalazł... propa daj na 6 tyg minimum, zależy ile chcesz czasu redukopwac, spalacza normalnie lub na przemian z clenem co 2tyg.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Showcase
wina nie dawaj na redu, daj prop 100 + oxyelite 2x dzienie (1 a potem 2 tab) + jakies ATD lekko mozesz dac e2d i bedize ok.


dlaczego wina nie daje się na redukcje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy odblokowaniu 1 cykl w życiu.

Następny temat

Szybka redukcja po cyklu na mase

WHEY premium