SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy doborze diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Cześć mam 17 lat ważę 86kg przy wzroście 189cm. Ogólnie jestem dosc krepy. Nabrałem dosyć sporo tłuszczu który chciałbym zamienić w mięśnie. Na dniach chce zaczac cwiczyc tluszcz ten przerobic na miesnie :D Prosilbym aby ktos kto sie na tym zna pomogl ulozyc mi diete chce rowniez przy tym stosowac olim crester+tauryne i bialko ostrowii

i takie male pytanko czy jest wogole sens stosowac takie suplementy gdy ostatnio nie trenowalem tylko w styczniu miesiac? czy moze poczekac z tym narazie na sucho z sama dieta?

za pomoc sog oczywiscie

Zmieniony przez - vivell w dniu 2009-04-30 17:50:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
Poćwicz kilka miesięcy i dopiero zacznij myśleć o suplach. a co do diety to wejdz popacz na forum chociaz przez chwile i tego jest w ch*** i troche zobacz jak wygladają poszczególne diety i ułuz coś z tego mozesz pożniej wysłać to uznałeś za dobre a my to ocenimy i coś moze oedjmiemy i dodamy .

Nie rezygnuj ze swych marzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
hmm? wiec troche juz zaczalem czytac w miedzyczasie czy dieta jakiej potrzebuje to dieta redukcyjna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a jak według Ciebie tłuszcz zamieni się w mięśnie? Jak sobie wyobrażasz ten proces/reakcję?

jeżeli chcesz schudnąć logicznym jest, że potrzeba Ci diety z ujemnym bilansem kalorycznym/redukcyjnej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta -- ocena

Następny temat

Przekąski i słodycze na redukcji...

WHEY premium