SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1306
Witam wszystkich użytkowników działu Uderzane :)
Zgłaszam się o pomoc/rady dotyczących mojego planu :) który mam nadzieję ułożę z waszą pomocą...
Więc tak...
1. Ćwiczę muay thai 2x w tyg w klubie(pon,pt) i chciałbym dodać tego trening siłowy na siłowni, nie zależy mi na masie, chce poprawić siłę ciosu... waże 72kg i mam 186cm wzrostu, przeszukałem rożne tematy ale nie znalazłem przykładowych treningów więc proszę o rady.
2. Chiałbym dodać do tego wytrzymalość i kondycje wiec jakies biegi,pompki,brzuchy, ćwiczenia z ciężarem własnego ciała tylko niewiem za bardzo jak to dobrze ulozyc i jakie cwiczenia dac dokladnie zeby sie nie przetrenowac...

Siłownie chciałbym ćwiczyć 2x w tyg(wt,sob) reszta dni do dyspozycji wiec jak możecie zaproponujcie jakis rozklad i cwiczenia :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Zdecyduj się czy chcesz chodzić na siłkę czy skupić się na treningu z obciążeniem w postaci własnego ciała. (w tym przypadku polecałbym ci tą drugą opcje)
Jeśli chodzi o siłę ciosu to nie wyrobisz tego na siłce- to kwestia techniki i bardzo może ci w tym pomóc uderzanie w worek.
Co to ogólnej sprawności pamiętaj o bieganiu. Staraj się pobiegać przynajmniej 1H dziennie z jednym ew. dwoma dniami wolnymi od treningu(np weekendy). Biegi urozmaicaj interwałami, w przerwach rób pompki, brzuchy i walkę z cieniem. Wykorzystuj otoczenie to swoich ćwiczeń. Kup skakankę- 30 min dziennie wyrobi ci zwinność i koordynację.

OM NOM NOM NOM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1306
no to mnie teraz zaklopotałeś zupełnie :) a zanim ja to napisze tutaj to sie nie zrozumiemy :) niewiem czy to dobry pomysl i czy tak mozna ale jak moglbys to odezwal bys sie na gg 33887250 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwasy czy uszkodzenie

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium