SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pater007 str 4,5

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23110

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4148 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 119295
Po roku śmieciowej masówki przyszedł czas na zgubienie balastu. Od 3 miesięcy jestem na redukcji, miałem 2 tygodnie przerwy po zrobieniu tatuażu.
Początkowo siłownia 3 razy w tygodniu + 3 razy aero. Obecnie zamiast aero jest kickobxing. Dieta zbilansowana. Zastanawiam się nad przejściem na LC.

Staż: 3 lata+

Wymiary 3 miesiące temu:
Waga: 100 kg
Klata: 118
Biceps: 44
Pas: 98
Udo: 70

Wymiary na dzień dzisiejszy:
Waga: 88 kg
Klatka: 113
Biceps: 42
Pas: 84
Udo: 64

Zdjęcia przed redukcja:
1.

2.

Zdjęcia na dzień dzisiejszy:

1.

2.

3.

4.

Wybaczcie za te jeansy na fotach przed, ale robiąc nie sądziłem, że będę je wrzucał :)
Redukcja potrwa jeszcze myślę do świąt, jeżeli cel zostanie osiągnięty.
Foty wrzucam dla dodatkowej motywacji, więc można jechać :D

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2011-11-27 13:30:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3008 Wiek 15 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54551
ladna redukcja ale ja bym juz skonczyl i zaczal z glową masowac bo jak chcesz sie rowno wyciąć to duzo z ciebie nie zostanie przydalo by sie miesa narzucic troche

Let's do IT

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1194 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12790
j/w Pomasuj teraz Z GŁOWĄ żebyś się nie zalał i wrócił do punktu wyjścia i potem redukcja i myślę że będzie przyzwoita sylwetka.
P.S Fajna dziara, podoba mi się

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9653
słabe nogi...

Jeżeli przegram to ze świadomością że dałem z siebie wszystko.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Ćwicz nogi bo śmiesznie to wygląda.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4148 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 119295
Nogi są bardzo słabe przez zaniedbanie tej partii, przyznaję. No i otłuszczone jeszcze sporo stąd chęć dalszej redukcji. Z brzucha chciałbym też jeszcze kilka cm zjechać.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 237 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5021
Ładnie przedni action barków po redukcji.... teraz tylko więcej masy i będzie good....
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23737
bardzo słaba estetyka
ale to już nie Twoja wina

ciśnij dalej, widać progres!
napisał(a)
Specjalista
Jechać panowie, jechać, to motywuje do zap*****lania :) Wczoraj nogi skatowałem, teraz klata prosi się o swoją kolej ;]
napisał(a)
Specjalista
Przez ostatnie 3 tygodnie starałem się jeszcze trochę spalić zachowując jednocześnie jak najwięcej mięcha.

Aktualne wymiary:
Waga: 84 kg
Klatka: 112
Biceps: 41,5
Pas: 80
Udo: 62

Foty:

1.

2.

3.

4.

Trochę zleciało z pasa i waga lekko w dół. Chętnie bym jeszcze zszedł z BF bo mimo, że mało w pasie to dalej mięśni brzucha nie widać .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1929 Wiek 104 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29416
widać przemiane , sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 beda ze mnie ludzie?

Następny temat

blood & guts

Paweł Głuchowski wraca do gry! Paweł Głuchowski wraca do gry! Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Nie żyje Tim De Wever Nie żyje Tim De Wever Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane