SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
jak to jest z tym pasem jak skończy się serie to się zdejmuje a potem przed następną zakłada czy cały czas jest załorzony z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
Jak się ćwiczy samemu to nietrzeba zdejmować. A powinno się ćwiczyć w co naj mniej dwóch, wtedy należy użyczyć pasa koledze (jeżeli oczywiście na siłowni jest tylko jeden)

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuje sztangi z barków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
szasz. Używaj pasa tylko wtedy, gdy naprawdę trzeba. Nie nosi się go, bo jest ładny. Pasy powodują zwiększoną presję na jamę brzuszną, która pomaga lędźwiom ustabilizować pozycję tułowia. Zbyt częste korzystanie z pasa powoduje, że słabną dolne mięśnie grzbietu i uzależniają się od sztucznie zwiększanego wsparcia. Pas jest zbędny podczas uginania przedramion na biceps, prostowania tricepsu i wielu innych ćwiczeń, więc lepiej go zdjąć gdy nie jest niezbędny.Jeśli kończysz serie ciągów to przed następnym podejściem rozluźnij pas. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
a czeba mocno zaciskać pas czy słabiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
A jesli np sie trenuje na sile to tez zdejmowac do niektorych cwiczen czy miec caly czas zalozony?

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Pas stosujesz glownie w cwiczeniach, gdzie mocno pracuje tlocznia brzuszna i/lub potrzebujesz stabilizacji odcinka krzyzowego.
Czyli przede wszystki przysiad, m.ciag czy wyciskanie nad glowe.
Przy trenowaniu malych grup jest niepotrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
czyznies.Poczytaj uważnie co napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
filar85 wiem co napisales ale ja jakbys zauwazyl pisalem o treningu na sile dlatego dodatkowe moje pyt wiem ze noszenie pasa przy malych ciezarach jest zbedne bo przez kregoslup sie nie wzmacnia ale ja np. nie uzywam pasa w ogole gdy ciwcze na mase tylko w treningu na sile to moze zadam teraz pyt czy gdy cwicze na mase i powiedzmy bede cwiczyl wioslowanie sztanga to uzywac pasa czy darowac sobie?

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Nie ma znaczenia czyznies czy ćwiczysz na masę czy na siłe. Chodzi o rodzaj wykonywanego ćwiczenia. Jeśli robisz martwy czy przysiad to zakładaj pas tylko na czas wykonywanej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
Ahaaaa a myslalem ze pas stosowac tylko naprawde gdy trzeba czyli sila bo kiedys wyczytalem zeby nie stosowac bo kregoslup bedzie slabszy i zeby tylko na duzych ciezarach ale skoro mowisz ze nie tylko na sile to musi byc tak dzieki za pomoc sogacz.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Właśnie po to abyś nie osłabiał kręgosłupa w częsci lędźwiowej nie należy nosić go bez przerwy.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

zakwasy

WHEY premium