SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opinie na temat diety i treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

80,5

Wzrost

184

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

biegi

Stan zdrowia

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Przede wszystkim witam wszystkich. Mam 26 lat, 184cm wzrostu i na ta chwile 80,5kg wagi. W czerwcu 2012 roku ważyłem 102 kg i byłem leniwy i nie robiłem nic. od zawsze miałem tendencje do tycia, zwłaszcza na brzuchu i plechach sie odkładało.
W lipcu 2012 Wszedłem na drogę redukcji z pomocą mojego znajomego który pokazał mi odpowiednia drogę. Jestem bardzo zadowolony. Mam dobre wyniki na treningach (10 km w 42 minuty), wyglądam dobrze ale ciągle nie mogę pozbyc się ok 1cm warstwy tłuszczu z dołu brzucha. U góry widać już pierwszy rządek i skosy a dół jest cały czas zakryty.
Moja dieta po wielu zmianach i próbach wygląda tak:

I 6.30 6 jajek(jedno żółtko,5 do kosza),80g płatków żytnich zalanych wodą 30g rodzynek
II 9.30 150g twarogu chudego i 100g ryżu brązowego i cynamon
11.00-12.00 Trening
III 40 minut po treningu 100g ryżu brązowego 30g rodzynek i po 5 minutach puszka tuńczyka w wodzie
IV 16.00 70g płatków żytnich i 150g cycka
V 19.00 50g ryżu brązowego i 150 cycka
VI 22.00 sałatka warzywna

i tak codziennie

trening:
poniedziałek trening oporowy Klatka
wtorek interwały na bieżni (po 10 minutowej rozgrzewce. segment praca 400metrów tępo 20,segment odpoczynek 400 metrów tępo 10 i tak 25-30 minut)
środa trening oporowy barki
czwartek interwały na biezni (po 10 minutowej rozgrzewce. 1 minuta pełnego sprintu na maxymalnej prędkości biezni 24, potem 1 minuta odpoczynku stojąc i tak przez pół godziny)
piątek trening oporowy plecy
sobota bieżnia (10km dystans)
niedziela odpoczynek i dzień smieciowy jem co chcę ale w odstepach czasowych i z umiarem.
w poniedziałek zaczynam oporowy ale od bicepsów i tricepsów a klatka w srode

teraz moje pytanie czy robie cos zle czegos za mało albo za dużo, nieodpowiedni trening??
prosze o opinie i ewentualne porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Jak dla mnie, czas zająć się konkretnie dietą, widocznie brakuję w niej czegoś, zdecydowanie tłuszczy.
Żołtko do kosza ? czemu ?
Zbilansowana dieta się kłania, oblicz zapotrzebowanie na https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
Co i kiedy, masz mniej więcej ok, kolacja do poprawy, jak by cośpytaj/poczytaj tematy podwieszone.

Co do treningu:
Zdecydowanie polecam Ci plan FBW, bo gdzie trening siłowy nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
wywalam żółtka z powodu zawartości tłuszczu. zapomniałem dodać że biore omega gold olimpa 5 kapsułek dziennie.kolacja do poprawki?? tez o tym myslalem zeby dorzucic jakies bialko i od czasu do czasu w salatce pojawia sie kura. zapoznam sie z planem fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wyrzucaj żółtek, mają dużo białka i innych "fajnych" rzeczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
wrzuc tutaj posilki bo dieta cos uboga mi sie wydaje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka HMS L8250 - przeróbka

Następny temat

mozecie ocenic plan ? ;>

WHEY premium