SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odmierzanie w pasie czyli na środku brzucha czy niżej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wydaje się głupie, ale ważne dla mnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dzięki.
Chyba jednak nie bd tej margaryny zbyt dużo jadł, bo to nasycone tłuszcze.

Ja ogólnie ćwiczę 9 miesięcy w domu i przytyłem 14,5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Ja np robię pomiary według tego rysunku. Chętnie też posłucham opinii bardziej doświadczonych w tym temacie.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w pępku mam 100, czy znaczy, że coś jest nie tak?

Moja waga 84,5 kg.
Wzrost 180.
Klata 105 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53
Pas to miejsce znajdujące się ok 1-2 cm pod pępkiem, w którym często robi się tzw oponka. Talia to najwęższe miejsce i nie jest tym samym co pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pod mam 102.
Jestem otyły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to chyba z zaniedbania pleców mam. Teraz dopiero martwe ciągi robię. Może dlatego tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53
Ciężko powiedzieć po samym obwodzie, najlepiej zmierz sobie poziom bf, robią to za darmo na niektórych siłowniach. z tego co napisałeś masz 28- 29%, to dość sporo ale to jeszcze nie jest otyłość. Raczej delikatna nadwaga. Może być nawet tak że wyglądasz normalnie ale masz otłuszczone organy i tłuszcz zakrywający wyćwiczone mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mi radzisz na to :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53
Ja mam dokładnie ten sam problem:)
Rozumiem, że trening już zacząłeś- i bardzo dobrze ale mięśnie trzeba będzie odsłonić. Masz jakąś dopasowaną dietę?:) Ja niestety na razie zmagam się ze swoją, więc nie wiem czy jestem odpowiednią osobą żeby doradzać, ale myślę że jak zapytasz na forum to nikt nie pogryzie i pomogą dobrać odpowiednią:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sytuacja jest taka, że jestem na utrzymaniu rodziców.
Tzn sam zarabiałem troche w życiu.
Ogólnie uczę się. Mam 20 lat i jestem uzależniony od sytuacji finansowej w domu. Nie mam więc dobranej mega diety.
...
To pewnie od margaryny, wędlin, które musze jeść...

Jako ektomorfik wolno mi to jeść??

Oczywiście jem płatki owsiane, ciemny chleb, gotuje piersi z kurczaka, jajka.
Orzechy ryby jadam.

Jak odstawie margarynę i wędlinę to oponka zmniejszy sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 914
Aktualnie pytasz jak dziecko we mgle... Jesteś na forum na którym jest sto tysięcy takich samych przypadków i wiele wiele różnych artykułów na temat odchudzania, redukcji, odżywiania i produktów. Wystarczy tylko umieć czytać i posiąść odpowiednio podstawową dietę, bo na pewno jej nie masz skoro myślisz, że po odstawieniu składników twoja sylwetka będzie lepiej wyglądać.
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Najbardziej podstawowe informacje na ten temat. Poczytaj a potem sam stwierdzisz, że Twoje pytanie było w stylu: czy można jeść po godzinie 18 - BEZ SENSU :)
I, żeby nie było, nie chciałem Cię urazić tylko zachęcić do poszukania informacji samemu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zmienic w diecie redukcyjnej ? tyje zamiast chudnac. Prosze o pomoc

Następny temat

Masaże- czy pomogą w odchudzaniu lub zwalczeniu zakwasów?

WHEY premium