SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

mężczyzna

Waga

107

Wzrost

188

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca , pompki , brzuszki , jazda na rowerze , bieganie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie i rower

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta białkowa

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

chciałbym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
witam, potrzebuje pomocy w wyborze jakiegos suplementu pomagajacego przy redukcji tłuszczu z organizmu
mam 28 lat , waże 107kg i chciałbym powrócić do swojej sylwetki z przed 2 lat gdzie ważyłem 90kg..
moja aktywność jest nie wielka ponieważ mam w sumie mało czasu przez to iż jestem ojcem 2 dzieci..
pracuję codziennie od 6-18 . trenuje jak tylko mogę , bieganie , jeżdzenie na rowerze + rower stacjonarny , jakieś pompki , brzuszki i tak już dłuższy czas ale nie pomaga to za bardzo.
zmieniłem dietę na białkową .
czytałem o kilku suplementach jak elkarnityna czy hmb. i nie wiem co wybrac
a moze cos innego byście mi zaproponowali
prosba o pomoc

marcin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
deficyt kaloryczny czyli co tydzień obcinasz o 100 kcal, spalacze pomagają w 5 %, Jeśli zrobisz trening z samego rana na pusty żołądek to będziesz miał podobne spalanie tłuszczu jakbyś zastosował spalacz tłuszczu

Zmieniony przez - HardcorowyKowal w dniu 2014-08-04 13:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
czyii starać się robić trening z samego rana na pusty brzuch ?

marcin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html lektura na początek + dział trening dla początkujących, żadne suplementy nie są Ci potrzebne, niedziałające na spalanie tłuszczu hmb czy lkarnityna zwłaszcza. Radę o obcinaniu 100kcal co tydzień i o tym, że trening na czczo działa tak jak spalacz tłuszczu traktuj z przymrużeniem oka, kolega raczej nie przemyślał tego co pisze.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-08-04 14:57:04

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
mzeromski
czyii starać się robić trening z samego rana na pusty brzuch ?


najważniejszy jest deficyt kaloryczny trening z rana da ci tylko 5 % efektów natomiast deficyt kaloryczny 80 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
skąd Ty się chłopcze urwałeś...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
wziąłem się porządnie za dietę, 5 posiłków dziennie tylko że obiad jem jako 4 posiłek a nie 3 bo nie mam jak to pogodzić z pracą.
i 5x w tyg staram się robić ( możę to i śmieszne dla was... ) Skalpel Ewy Chodakowskiej jako aeroby.. czekam na efekty w redukcji i biorę się za siłownię

Zmieniony przez - mzeromski w dniu 2014-08-07 09:10:29

marcin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Wez sie za silownie od razu zanim dopadnie Cie kontuzja od cwiczen z chodakowska.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
"najważniejszy jest deficyt kaloryczny trening z rana da ci tylko 5 % efektów natomiast deficyt kaloryczny 80 % " - z serii the best of. sorry nie mogłem się powstrzymać :)

Zmieniony przez - stojeden w dniu 2014-08-07 12:06:20

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
the best of to jest podpis kolegi imo.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie zauważyłem wcześniej podpisu. miazga jak dla mnie. śmieje się sam do siebie i nie moge przestać. ale wiesz koniu, może faktycznie tak jest, w końcu pisze to 'NieByleKto'

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na masę do oceny

Następny temat

Jeszcze raz - nieszczęsny nabiał.

WHEY premium