SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja pupa potrzebuje pomocy!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
witam serdecznie :) jestem tu nowa i za bardzo nie wiem jeszcze gdzie co pisać ale mysle że to dobre miejsce ale ok do rzeczy... chodzi o pupe a dokładnie o podniesienie i ujędrnienie posladków oraz [rzy okazji ud ... czy są na to tak dobre ćwiczenia domowe jak 6WEIDERA na brzuch ... bardzo prosze o podanie najlepszych ćwiczeń... 6 stosowałam i mi pomogła... idealny plan ćwiczeń to dla mnie motywacja dlatego też ciwiczyłam 6 :D i jestem z brzuszka zadowolona ... teraz czas na pupe POMOCY!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Przysiady wykroczne, rower, bieganie.
Na pupe również martwy ciąg.
A także zwykłe przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mika, domowy sposób na m. pośladkowe to kombinacja kilku ćwiczeń które najlepiej wykonać w zestawie.
Na początek proponuję wykonać ćwiczenia angażujące głównie m. pośladkowe ale włączające do pracy również inne mięśnie.

1. Przysiady klasyczne bez obciążenia. Nogi nieco szerzej niż barki, palce lekko na zewnątrz. Siadamy bardzo nisko, jednak tułów staramy się trzymać możliwie prosto. Przy wstawaniu pęd nadajemy napięciem mięśni ud i pośladków a nie bujnięciem tułowia. 4 serie - 15 - 20 powtórzeń. Odpoczynki 45 sek. między seriami.

2. Wyprosty nóg z klęku podpartego. Często widziane ćwiczenie w klubach fitness. Klękamy i unosimy na przemian lewą nogę w tył z mocnym napięciem pośladków i prawą rękę przed siebie z napięciem pleców w okolicy łopatki. Wytrzymujemy 1 sek. i na zmianę.
15 wznosów na stronę. 4 serie. Odpoczynki 45-60 sek.

3. Wspięcia na palce stojąc z napięciem m. pośladków. Stajemy przy meblu o który możemy się podperzeć jedną ręką. Jednocześnie wstajemy na palce napinając m. łydek i spinając pośladki. Wytrzymujemy w pozycji napiętej przez 2 sek i stajemy na stopach. 15-20 powtórzeń. 4 serie. Przerwy max 45 sek.

4. Krzesełko. Siadamy na wirtualnym krześle, podpierając plecy o ścianę. Wytrzymujemy do uczucia silnego palenia mięśni ud i/lub pośladków. Odpoczywamy 1 minutę i powtarzamy. 3 serie.

Po treningu wskazane jest wykonanie 3-4 serii skłonów w celu rozciągnięcia m. dwógłowych ud i pośladków, truch w miejscu lub skakanka przez około 10 min.

Milego treningu

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
do wachlarza 'kobiecych' ćwiczeń dorzuciłbym jeszcze mc na prawie prostych nogach (tyły ud)

oraz onoszenie nogi leżac bokiem (boczne zewnętrzne rejony)

natomiast na wewnętrzne w domowych warunkach będzie raczej ciężko jesli chodzi o trening samodzielny (można by się pokusić o ściskanie piłki,ew wykonywać to rozciągając gumy)

stricte na pupsko to jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie dopisałem, że ten trening wykonuj nie częściej niż 3x tyg. Optymalnie było by 2 dni i 2 dni aerobów. Szybki marsz przez 30 min najlepszy w tej materii.

Co do innych ćwiczeń, to pewnie że można. Przy następnym planie będzie jak znalazł. Na początek podstawowe punkty programu kształtowania pupki

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
ahhh dziękuje wam bardzo :* od jutra solidnie zabieram się do roboty :D teraz troszke czasu mało miałam nawet żeby wejść ale wkońcu mi sie udało :) naprawde bardzo dziekuje za odpowiedź... wakacje za pasem a tu człowiek po zimi za późno się obudził :D

oczywiście dam znać co i jak się zmnienia i jak daje rade trzymajcie kciuki za moją dupke :D

Zmieniony przez - milkaaa87 w dniu 2008-05-16 02:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
mikaaaa - to się obudziałaś. Tyraj, tyraj i to ostro.
Trzymam pupę za Twoje kciuki

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Trzymam za Twoje pupe :**. . .

Oczywiście kciuki
Powodzenia, sog na mobilizacje :*

Ps. Fotka w awatarku to Ty? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 496
hmmm zeby cos doradzic.. musiałbym ja zobaczyc... i wtedy powiedziec co i jak...:P pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
smuk, tak fotka w awartku to ja, milka we własnej osobie hehe :D

co to zobaczenia pupy to nunu :D moge tylko powiedzieć że nie jest ideałem hehehe może kiedys okusze się o jakieś fo z plażowania :P

dziękuje za trzmanie kciuków :) trzeba teraz tyrać za dwuch jak się tyle czasu leniło :D

i dziękuje za sog'usia :D :D

Zmieniony przez - milkaaa87 w dniu 2008-05-16 15:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Jeśli Ty to ładna :)
Teraz trzymam kciuki jeszcze bardziej :)
I widze, że tak jak ja ze śląska :)
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe kształcenie ciała.

Następny temat

Plan FBW do poprawy

WHEY premium