SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

magnez - minerał niezbędny !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 143
Jak najlepiej zazywac magnez,z posilkiem ,po posilku,czy z dala od posilku,prosze o poparcie danej tezy.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak tabletki to raczej z posilkiem, po posilku, zwlaszcza wieksze dawki. inaczej moga wystapic problemy trawienne.

jak rozpuszczalny to mozna pic jak sie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak to jest z tym mleczanem magnezu? na wiele stronkach jest napisane ze jest to najlepsza forma magnezu, to samo babka w aptece mi powiedziala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
az sam się zainteresowałem

https://www.sfd.pl/mleczan_magnezu-t289341.html

z tekstu wynika, ze asparginian lepszy

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-03-08 07:49:39

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, asparaginian jest z pewnością nieco lepszy, mlezan, cytrynian tak pośrodku, tlenki i in. związki nieorganiczne wlasciwie można by już pominąć jeżeli chodzi o suplementację- jeżeli ma byc wydajna i skuteczna- a to chyba chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
babka powiedziala ze rozne badania roznie mowia i mleczan z asparaginianem jest porownywalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nalezy siegac przede wszystkim po formy ograniczne (a wiec mleczan, cytrynian, asparaginian itp), trudno powiedziec ktora forma jest najlepsza. teoretycznie polaczenie z aminokwasem powinno byc nieznacznie lepsze, badan nie widzialem, ale rowniez slyszalem, ze mleczan w nich wypada lepiej (mleczan magnezu + vit b6 + laktoza to niby idealne polaczenie - tak mowi znajomy farmaceuta).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 561
Jeśli magnez z wapniem się "gryzą" to w takim razie nie ma sensu pić wapniowo-magnezowej muszynianki. Trzeba więc szukać wody w której jest mało wapnia żeby to miało sens. Mam rację??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bez przesady. nawet jesli w jakis sposob koliduja ze sobą - to nie jest tak, ze neutralizują sie wzajemnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VAULT?!

Następny temat

NUTREND WHEY GAINER - DAWKOWANIE

WHEY premium