SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leginsy na siłownie u mężczyzn ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Co sądzicie o facetach na silowni którzy ubierają leginsy męskie ? Czy to aż taki dziwny widok ze sie inny patrza jak na niewiadomo kogo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
kiedys zakladalem bo przy przysiadach mi sie rwaly spodnie teraz mam takie elastyczne spodenki i leginsow juz nie uzywam


i nie uwazam zew facet w leginsach to dziwny widok na zawodach TS wszyscy je nosza

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-01-28 15:44:00

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
leginsy są dla kobiet ,takie moje zdanie

A polska też jest trochę zacofane i jeszcze przez długi czas będzie takie zachowanie wywoływało oburzenie wśród ludzi .


Chodź młode pokolenie coraz częściej chodzi w leginsach czy rurkach zaczynam już widywać często w liceum takich ludzi.

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Każdy ubiera się tak jak mu wygodnie i według upodobania.

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2014-01-28 16:10:47

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
Jak ktos jest 2mx2m to nikt mu nic nie powie jak sobie w takich leginsach przyjdzie :D

Wygodne do przysiadow i ogolnie na silownie jak dla mnie super takie cos ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
FighterSSJ
leginsy są dla kobiet ,takie moje zdanie

A polska też jest trochę zacofane i jeszcze przez długi czas będzie takie zachowanie wywoływało oburzenie wśród ludzi .


Chodź młode pokolenie coraz częściej chodzi w leginsach czy rurkach zaczynam już widywać często w liceum takich ludzi.


Zacofana? Że jak? Gospodarczo rozumiem, ale jak ktoś chodzi ubrany jak kobieta to jest normalny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
nie mówię tu o takich pedałkach co ważą 40kg to się zgadzam z tobą tylko nawiązywałem do kolegi wyżej jeżeli chodzi o jakiś konkretnych kolesi

Zmieniony przez - FighterSSJ w dniu 2014-01-29 18:19:12

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A czym się przejmować, leginsy czy tzw odzież termoaktywna ok.

też mam spodenki i sie rwią w kroku od siadów, drugie już rozwaliłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
anubis za duża dupa

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Facet w legginsach, ogolonych nogach, japonkach na siłowni zawsze będzie wyglądał dziwnie, bo inni ubierają się inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
kto mowi o ogolonych nogach i japonkach ... :D

Jak komus jest wygodniej to czemu nie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty do biegania

Następny temat

KONKURS MARBO-SPORT

WHEY premium