SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do biegania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Witam. Z racji że jest zimni i mokro. Po trawie się biegać nie da bo jest bagno (przynajmniej u mnie w parku) przerzuciłem się na bieganie po asfalcie lecz boję sie o stawy. Więc proszę o doradzenie mi w kwestii obuwia (jestem zielony w tych sprawach) jakieś tanie buty maks 200zl ale im taniej tym milej bo w suche dni wrócę na miękkie podłoże.
Z gory dziękuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 417
Im taniej tym lepiej - przejedź się do decathlonu i poproś tam o poradę ;) Kupisz dobre buty spokojnie w tej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
I tu jest pies pogrzebany Ponieważ mieszkam w Anglii i tu za bardzo nie mogę liczyć na porady od sprzedawców - dużo razy się zawiodłem i tu te tanie przedmioty naprawdę się szybko rozpadajął jak i ich słowa techniczne nie wszystkie do mnie docierają .. Dla tego proszę o jakieś sprawdzone lub pewne modele . Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Odświeżam, i dodaje że waże ponad 80kg bo widze przy oglądaniu butów że jest to cenna informacja. BF w okolicach 15%. I mam pytanie czy te buty skoro biegam po asfalcie muszą być maksymalnie amortyzujące umiarkowana może być? Aktualnie włąsnie jestem po bieganiu w zwykłych "chalówkach" i odczuwałęm w prawej kostce po zewnętrznej stronie ból już po 20 min lecz dobieglem te 90min i w lewej zacząłem coś odczuwać po 40min i to od strony wewnętrznej. Planuje od przyszłego tygodnia przejść na metode HIIT. I jak w zeszłym roku np 15min rozgrzewki później ok 15-20min HIIT i jeszcze na dobicie 30min truchtu. I czy tu jakieś specjalne buty są potrzebne na asfalt do tego treningu, czy zwykłe amortyzujące wystarczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1234
Jak biega na piete to niekoniecznie im taniej tym lepiej, bo ortopedzi i operacje kolan drogo wychodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
No po to je kupuje... Ale wiadomo że 500zl nie wydam bo dla mnie jest to ostra przesada dac za buty powyzej 300... Tym bardziej ze ma to byc alternatywa poniewaz jak jest sucho wole biegac po trawce w parku lub lesie na miekkim podlozu.
Aktualnie u mnie w sklepie jedyne buty ktore wzbudziły moje zainteresowanie to (wszystkie nike):
- Dart 10
- Dual fushion lite
- flex experiance rn2
Lecz przekopuje internet i nie moge znaleść cennych wskazowek ich zastosowania. Czy to do asfaltu czy nie i jak duza jest ich amortyzacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
za ta kwotę mozesz zakupić tańsze modele asics'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
Ja Ci mogę polecić buty Reebok Zig Nano, w tej chwili są po 190zł, ja w nich biegam już ponad rok i się sprawdzają w 100% na każdej nawierzchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
ja mam zaj**iste nike, duzoo koszutą, ale dobrze sie biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
jak mieszkasz w angli to idz do sport-direct i tam zapytaj za £50 to kupisz naprawde fajne buty wytlumacz o co ci chodzi dokladnie oni maja jobla na temat biegania to na pewno cos znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
darek290976
jak mieszkasz w angli to idz do sport-direct i tam zapytaj za £50 to kupisz naprawde fajne buty wytlumacz o co ci chodzi dokladnie oni maja jobla na temat biegania to na pewno cos znajdziesz

No właśnie tam byłem i jedyne jakie mi się spodobały to wyżej wymienione. Ale tak też zrobię z pośród tych 3 niech mi człowiek z sport directu doradzi. Dzięki za pomoc wszystkim.
Temat do zamknięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowanie a smazenie

Następny temat

leginsy na siłownie u mężczyzn ?

WHEY premium