SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kompleksowapoprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1684
Dawno tu nie zaglądałem, ale ćwiczyłem:) Teraz mam przerwę w siłowni około 3miesiace. Teraz mam troszke nieciekawą sytuacje i muszę czymś się zająć, żeby nie myśleć o tych wszystkich chj*wych sprawach. Zawsze lubiłem ćwiczyć, więc chciałbym się na poważnie zając sylwetką. Wiem, ze może temat był wałkowany x razy, ale chciałbym mieć we własnym wątku jakieś wskazówki, bo łatwiej to ogarnąć. Na początek chciałbym zgubic z 5...max 10gk tłuszczu. JAk to zrobić bez utraty mięsa? Dzisiaj biegłem z kolegą który ma dobrą kondycję, i po 26min byłem dość mocno zajechany, jednak mogę znim biegać bo jest on systematyczny.

Mógłby ktoś napisać najskuteczniejsze "składniki" odchudzania? Co trzeba robić żeby naprawdę widzieć efekty?

Ćwicze 3 lata.
Wyniki mam początkującego.
Pomocy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Tu masz ciekawe propozycje
https://www.sfd.pl/Propozycje_kolacji_by_malinowa_:-_-t469283.html
Ja klade poltlustego ok 50-70g na kromke razowego, lekko polewam oliwa z oliwek, potem miodem i do geby:) wiadomo aby z miodem nie przesadzac bo na noc wegli trzeba unikac ale do smaku w sam raz:)

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie aeroby(pomijajac bieganie) 3x w tygodniu + 2-3x bieg po 40 min. Nie mozna zapomniec o zdrowym odzywianiu, ujemnym bilansie kalorycznym (ok -500kcal) i nie jedzeniu po 21:00. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1684
Aeroby? Czyli np jazda na rowerze może być? Jak dobrać tempo?

Ćwicze 3 lata.
Wyniki mam początkującego.
Pomocy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Ha a co ma dac nie jedzenie po 21?? Jak sie kladziesz o 22 no to masz racje o 21 powinien byc ostatni posilek ale jak sie kladzie pozniej to niech lepiej nie przestrzega takiej zasady bo zrzuci wiecej miecha od tluszczu. Na noc koniecznie bialko wolnoprzyswajalne i idziesz w kime a nie jakies reguly o nie jedzeniu na noc. Noca zoladek tez pracuje i jak nie dasz mu jedzenia do trawienia to bedzie zbijal miecho i odkladal tluszcz jako zapas energii a nie go spalal. Aeroby-bieganie, jazda na rowerze, marsze po prostu abys byl w ruchu przez jakis okreslony czas. Jak najbardziej mozesz posmigac rowerem z godzinke dziennie, czy pobiegac. Ale tez po porzadnym posilku bogatym w bialko i ewentualnie wegle a nie na czczo jak niektorzy radza. Najlepiej jakbys robil to wieczorem wtedy zapas glikogenu jest dosc niski i latwiej spalic zbedny tluszcz. A tempo dobieraj wg siebie i swoich mozliwosci. Zacznij od mniejszego dystansu a z czasem go zwiekszaj.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1684
kiedyś widziałem, zeby biec tak, żeby nie można było swobodnie rozmawiać...wiecie o co chodzi, że 2 słowa - przerwa - 2 słowa - przerwa. Ale rowerem ciężko tak jechać, słyszałem też, że lepszy dłuższy, ale mniej intensywny wysiłek niż ciężki, ale krótki.

A co o treningu? Robić jakiś FBW czy split? Zdaje mi się, że treningi typu FBW są lepsze bo naraz całe ciało spala kalorie.
Jest sens robić 12 zamiast 8 powtórzeń? Do upadku czy z jakimś zapasem?

Ćwicze 3 lata.
Wyniki mam początkującego.
Pomocy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
To zalezy jak komu, tluszcz zaczyna sie spalac po ok 20 minutach biegu wiec sam widzisz ze bieganie po 20-30 minut duzo Ci nie da. Zalezy jak sam uwazasz co da Ci lepszy efekt. Ja jestem na redukcji, cwicze planem 4 dniowym i w powtorzeniach schodze z 12 do 8 aalbo do 6 i waga spada a sila rosnie ciagle az sam sie dziwie ze takie efekty.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1684
masz rozpisany gdzies plan? prowadzisz jakiś dziennik?

Ćwicze 3 lata.
Wyniki mam początkującego.
Pomocy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
dział dla zaawansowanych przeżywa trudne chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Dziennika nie prowadze tylko obmierzam sie caly co tydzien aby miec wszystko pod kontrola. Plan raczej zadna rewelacja tymbardziej ze nie mam dostepu do profesjonalnego sprzetu, niedawno go wklejalem apokalipsie do poprawy nawet.
Wyglada po poprawie tak:

Poniedziałek
klatka:
1. Wyciskanie sztangi na prostej 12\10\8\8\6
2. Wyciskanie hantli na skosie 10\10\8\8
3. Rozpietki na skosie 12\12\12
barki:
1. Wyciskanie sztangi zza głowy 12\10\8\8
2.unoszenie szt-ek bokiem w staniu 3*8-10 superseria
unoszenie sztangielek w opadzie 3*10-12 superseria

Wtorek
1.martwy ciąg 10\8\8\6\6
2. Wiosłowanie sztanga podchwytem 12\10\8\6
3. Wioslowanie hantla 12\10\8\6
tyl barkow i kaptury:
1. Szrugsy 12\10\8
2. Unoszenie sztangielki bokiem lezac 14\12\10

Środa
biceps:
1. Uginanie sztangi stojac 12\10\8\8
2. Uginanie hantli stylem mlotkowym siedzac 10\8\8
3. Metoda 21 7\7\7
triceps:
1. Francuskie od czola- leżac 14\12\10\8
2. Odwrotne pompki na krzeslach 12\12\12
3. Wyciskanie fr, hantli siedząc 10\10\10
Czwartek
Nogi:
1. Przysiady ze sztanga na barkach 12\10\8\8\6
2. Wykroki chodzone z hantlami 16\12\12\10
3. żuraw 5*6-8
4. Wspiecia na palcach 16\16\16\16
No i do tego brzuch 2x w tygodniu w srode i piatek. Jak widac plan zadna sensacja ani jakies wymyslne cwiczenia a sila rosnie i to dosc dobrze.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1684
Oki, nie potrzeba mi "kombinacji" :) a jak ciężar?
zwiekszaż co tydzień czy raczej ciągle podobny? Każda seria do końca siły?

Ćwicze 3 lata.
Wyniki mam początkującego.
Pomocy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Z ciezarem prosta sprawa. Wykonuje kazda serie z planem oprocz ostatniej. Jesli Jestem w stanie zrobic o jakies 2-3 powtorzenia wiecej niz jest w planie i z poprawna technika wtedy zwiekszam ciezar, zaleznie od partii jest to 1,5kg lub o 2,5kg a jesli zrobie ledwo tyle ile mam w planie to nie zwiekszam nic.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny.

Następny temat

Pytanie o sprzęt

WHEY premium