SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny program : Recenzje z treningu Mistrzów-Piotr Piechowiak- trening barków

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 5479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Udało się znaleść trochę czasu u mnie i u Piotra Piechowiaka aktualnego mistrza Polski w kulturystyce ekstremalnej z 2015 roku -stąd tak nagły pomysł kolejnej recenzji.









Czyli w skrócie :

Termin

16 styczeń 2016 ,godzina 11:00


Trening:

Mięśnie barków i tricepsy


Miejsce treningu i programu


Sulechów,ul Kwiatowa 11 -siłownia Piotra Piechowiaka


Jeden dyżurny forumowicz Ra_faa juz jest zdecydowany,zresztą się przyczynił w pewien sposób do tej recenzji pytaniami: kiedy znów będzie można trenować z mistrzami (a w ostatnia niedzielę trenował z vice mistrzem świata Hubertem Kulczyńskim :) )



Poszukuję jeszcze jednego forumowicza do tej recenzji-moze ktoś z Sulechowa,Zielonej Góry,okolic?
A może i z Poznania-dojazd łatwy i przyjemny-niecała godzina autostradą prawie pod samą siłownie.

Zainteresowani-jak zwykle zdjęcie i krótkie info o sobie -czasu bardzo mało-szybkie decyzje to podstawa .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129135
Jestem chętny na trening z mistrzem jestem akurat z Sulechowa :) szybkie info 23 lata staż treningowy 6 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
No to super !-będziemy trochę przed 11 ,borę koszulke dla Ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129135
Widzimy się na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Już wrócilismy z treningu-mam kłopot sie w ucho podrapać lub odebrać telefon-tk barki spompowane .

Za parę minut beda pierwsze zdjęcia a do wieczora moze zdarzę jakiś krótki film- zajawkę zmontować.


Sama siłownia po prostu-super-bardzo mnie się podobała,sprzęt dokładnie dopasowany-Piotr wszystko osobiście testował.

Do tego suer sympatyczne i napakowane towarzystwo - taką atmosfere w Poznaniu można tylko poczućna niewielu siłowniach.

A zresztą-zobaczycie sami na filmie :)


Trening ostry,mięśnie naramienne kompletnie rozładowane-cały czas pulsuje jeszcze w nich trening.

Tricepsy podobnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129135
Barki i tricepsy wybuchły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Mnie cały czas ręce opadają tak spakowany jestem :)


Ale nas Pietrek i chłopaki przeciągneli po powtórzeniach :)








Tu jeszcze przed treningiem










Zaczyna się trening barków

















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Świetna maszyna na tylne aktony barków








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Kolejne ćwiczenia na barki-było bardzo gorąco :)
























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Kolejne















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Trochę zdjęć z ustawki do zdjeć :)















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fit Festival 2016

Następny temat

Przygotowanie do zawodów

WHEY premium