SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głód w trakcie cwiczen

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
witam, mam od pewnego czasu problem z glodem podczas treningu. jak zbliza sie koniec treningu robie sie stopniowo coraz bardziej glodny, przeszkadza mi to w skupieniu sie na treningu, burczy mi w brzuchu, czuje sie przez to niekomfortowo, czy moze ktos mi cos poradzic ? czy po treningu wlasciwym a aerobami powinienem zjesc jakiegos batona? banana?

rano jem sniadanie, po ok 1,5h zjadam kolejny posilek, najczesciej jest to ryz+cyc ale nie jest to olbrzymia porcja, nastepnie ide na silownie, 1,20h treningu (tutaj robie sie glodny) i na glodnego ok 30min aerobow, nastepnie od razu w szatni 2banany, powrot do domu, bialko, nastepnie posilek.

instruktor kulturystyki / trener personalny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Może za mało kcal dostarczasz? Masz tłuszcze w swojej diecie? Może spróbuj robić krótsze a intensywniejsze treningi na niektórych działa. Pomiędzy treningiem siłowym a aerobami nie powinno się jeść, chyba że bcaa, ale na masie nie ma też takiej potrzeby.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Koniecznie zwiększ kaloryczność całego dnia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Zjedz wiecej lub zrob mniejszy odstep miedzy posilkiem a treningiem. Z drugiej strony taki glod w trakcie treningu nie jest niczym zlym po warunkiem, ze dieta jest ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lekki niedosyt powinien być, ale wczoraj zdarzyło mi się trenować o dającym o sobie znać brzuchu nic miłego.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
ok, mysle ze sprobuje zjesc przed silka wieksza porcje, a co do bcaa to mam w tabletkach, wiec niebardzo sie nimi najem mimo ze powinienem ich zjesc 8.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Zjedz solidnie na pewno będzie w porządku. Przed aerobami zapodaj bcaa najlepiej gdyby było w proszku. Teraz jest nie mały wybór produktów.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
I cenowo bardzo korzystnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
problem chyba mam z glowy, poprostu przed wyjsciem zjadlem pozadniejsza porcje jedzenia i zeby nie cwiczyc z pelnym brzuchem dalem sobie 30min odpoczynku po jedzeniu.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
najprostsze rozwiazanie okazalo sie najlepsze :)

instruktor kulturystyki / trener personalny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

abs 8 MINUT codziennie?

Następny temat

Co jeść na sniadanie ?

WHEY premium