SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobra dieta=duzo masy prosze o pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
Witam.
Prosilbym was o ułozenie mi odpowienidej diety na przyrost masy. Mam 16 lat na silownie chodze od 1 pazdziernika..... biore odzywke MASS XXL (firmy trec) juz drugi raz.... w styczniu chce kupic sobie xxl i kreatyne cm3 i prosilbym o dobra diete ktora pomogla by mi w nabyciu duzej masy.... z gory dzieki

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Odsyłam Cie szanowny kolego do postów podwieszonych. Poczytaj, pogłówkuj i napewno samemu coś ułożysz a my to sprawdzimy. Nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
Wg mnie poczytaj jeszcze trochę ogólnie o odżywianiu, jest w p***u postów na ten temat, będziesz wiedział co, kiedy i w jakich ilościach jeść. Zacznij sam układać diety i w miarę czasu zmieniaj je jeśli nie przynosi efektów bo każdy organizm zachowuję się inaczej i każdy jada o rożnych porach (nic nie przychodzi szybko!), ja już od kilku miechów jestem na dietce masowej i powiem Ci, że co chwile coś dodaje bądź odejmuję, przyrost nie jest imponujący bo tyję powoli ale co mnie satysfakcjonuje jest to beztłuszczowa masa . Też na początku szukałem szybkiej rady ale wierz mi, że każdy jest w stanie rozpisać sobie dietkę (to nie jest aż takie trudne) tylko musisz jeszcze trochę zdobyć wiedzy na ten temat i najważniejsze, że mimo idealnej diety nie przytyjesz dużo w krótkim czasie na efekty 3ba poczekać.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Najpierw dieta sama, gainerkiem uzupełniaj jeśli to konieczne, kreatyna jak przestanie iść, ale napewno nie na początek cm3

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Świąteczna :-)

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium