SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję. Za dużo WW. Prosze o pomoc...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 600
Witam, mam 18 mlat, 178cm wzrostu, 79kg, 6 miesięcy stażu. przez te 6 miechów chciałem robić mase... miałem trening i diete ukierunkowaną pod masę. Teraz natomiast chce spalić tluszcz z brzucha i klaty, jednocześnie nie spalając mięśni, a może nawet troszkę je powiększając. Trening już mam, tylko z dietą mam drobne problemy. Z tego co wyczytalem ma ona zawierać dużo bialka. mam kilka pytaań:
1. ile węgli powinna mieć taka dieta (w poniższej wyszło mi 4,3g/kg masy - to chyba za dużo ?)
2.Na brzuch robie A6W. Lepiej jest to robić przed czy po treningu ?
3.Proszę o korektę poniższej diety:

Na czczo:
Thermo Speed Extreme 1 kaps.
1.śniadanie:

- płatki owsiane 100g
- orzechy włoskie 40g
- mleko 0,5% 200 ml
- rodzynki 10 g
- twarog 100g

2. 2 śniadanie

- grahamka/chleb żytni 50g
- ser żółty 20g
- szynka z indyka/kurczaka 40
- jabłko 150g

3. 3 śniadanie

- grahamka/chleb żytni 50g
- oliwa z oliwek 1 łyżeczka
- szynka z indyka/kurczaka 40
- banan

4. obiad (półtorej godziny przed treningiem)
- kasza gryczana/ryż 100 g
- pierś z kurczaka, gotowana 100g
- surowka warzywna: marchewka, ogórek, sałata, cebula zalane oliwą z oliwek Wszystko razem około 400g

4. Posiłek przed treningowy (30 min przed treningiem)
- banan
- Thermo Speed Extreme 1 kaps.

6. trening

7. Posiłek odrazu po treningu:
- banan
- mleko 0,5% 100 ml
- miód 10 g
8. Posiłek 45 min po treningu:
-ser biały chudy 100g
- ryż 100 g

9. Posiłek na noc

- tuńczyk (puszka 130g) z oliwą z oliwek 5 lyżeczek


Planuje też brać Olimp GAIN BOLIC 6000, jak to wrzucić w tą dietę?

Prosze o odpowiedzi na moje pytania. Dzięki z góry. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po drugie idealną redukcje masz tutaj

https://www.sfd.pl/temat209117/

zobacz ile twoich posiłków podchodzi pod ten ideał to sobie zobaczysz jak dobra jest twoja dieta redukcyjna a i może znajdzie odpowiedzi na wiele pytań

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
" Teraz natomiast chce spalić tluszcz z brzucha i klaty, jednocześnie nie spalając mięśni, a może nawet troszkę je powiększając"

NIE DA SIĘ TEGO I TEGO

1. ile węgli powinna mieć taka dieta (w poniższej wyszło mi 4,3g/kg masy - to chyba za dużo ?) /// TAKA NORMA KOŁO 3G/KG MASY ALE MOŻNA JEŚĆ I 30GRAM DZIENNIE WSZYSTKO ZALEZY OD DIETY I KALORI
2.Na brzuch robie A6W. Lepiej jest to robić przed czy po treningu ? PO SIŁOWNI
3.Proszę o korektę poniższej diety: //OK

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Na czczo:
Thermo Speed Extreme 1 kaps.
1.śniadanie:

- płatki owsiane 100g /// ZMNIEJSZYŁ BYM NAWET DO 50 GRAM ALBO CHCOCIAŻ DO 70
- orzechy włoskie 40g
- mleko 0,5% 200 ml
- rodzynki 10 g
- twarog 100g

2. 2 śniadanie/// UJDZIE

- grahamka/chleb żytni 50g
- ser żółty 20g
- szynka z indyka/kurczaka 40
- jabłko 150g

3. 3 śniadanie/// BRAK PEŁNOWARTOSCIOWEGO BIAŁKA (SZYNKA TO ZA MAŁO)

- grahamka/chleb żytni 50g
- oliwa z oliwek 1 łyżeczka
- szynka z indyka/kurczaka 40
- banan /// WYWAL

4. obiad (półtorej godziny przed treningiem)
- kasza gryczana/ryż 100 g /// ZMNIEJSZ DO 60G
- pierś z kurczaka, gotowana 100g
- surowka warzywna: marchewka, ogórek, sałata, cebula zalane oliwą z oliwek Wszystko razem około 400g

4. Posiłek przed treningowy (30 min przed treningiem)
- banan /// PO CO TO ??
- Thermo Speed Extreme 1 kaps.

6. trening

7. Posiłek odrazu po treningu: /// ŚREDNIE
- banan
- mleko 0,5% 100 ml
- miód 10 g
8. Posiłek 45 min po treningu: /// OK
-ser biały chudy 100g
- ryż 100 g

9. Posiłek na noc /// 5 ŁYŻECZEK? PO CO TYLE FAT NA NOC ?

- tuńczyk (puszka 130g) z oliwą z oliwek 5 lyżeczek


Planuje też brać Olimp GAIN BOLIC 6000, jak to wrzucić w tą dietę? /// A PO CO CI TO ??

Prosze o odpowiedzi na moje pytania. Dzięki z góry. Pozdrawiam


POZDRAWIAM

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 600
Wielkie dzięki Rothen !! Jeszcze jedno: zwiekszyć ilość TSE czy 2 kapsy dziennie wystarczą ? A Olimp GAIN BOLIC 6000 chcialem brać, żeby mięśnie nie sflaczaly i może troszkę urosly... Czy to jest naprawde na 100% niemożliwe ? I jeszcze jedno na koniec aby sie upewnić: ile bialka, wegli i tłuszczu musi być w tej diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"Wielkie dzięki Rothen !! Jeszcze jedno: zwiekszyć ilość TSE czy 2 kapsy dziennie wystarczą ? A Olimp GAIN BOLIC 6000 chcialem brać, żeby mięśnie nie sflaczaly i może troszkę urosly... Czy to jest naprawde na 100% niemożliwe ? I jeszcze jedno na koniec aby sie upewnić: ile bialka, wegli i tłuszczu musi być w tej diecie ?"


PROSZE BARDZO / 2 KAPSY STARCZĄ // NA CHŁOPSKI ROZUM MASA = ROSNĄ OBWODY KLATA RĘCE ALE TEŻ BRZUCH , REDUKCJA = MALEJĄ OBWODY BRZUCH ALE I TEŻ RĘCE NOGI I WSZYSTKO , MIESNIE ROSNĄ OD NADAMIRU KCAL CZYLI JAK JESZ WIECEJ NIŻ POTRZEBUJESZ A NA REDUKCJI MASZ NIEDOBÓR KCAL CZYLI JESZ MNIEJ NIŻ POTRZEBUJESZ CZYLI JAK WIDZISZ CIĘŻKO TO POGODZIĆ A WRĘCZ W 99% LUDZI JEST TO NIEMOŻLIWE /// ODŻYWKA NIE DA TOBIE MASY , NIE POPADAJ W HIPNOZE REKALMY /// A ILE MA BYĆ CZEGO TO TY JESZCZE NIE WIESZ ?? NAJPIERW TRZEBA SOBIE WYLICZYĆ ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE , TAK OKOŁO BĘDZIE TO 2G /KG MASY CIAŁA BIAŁKA, 3G /KG MASY CIAŁA WĘGLOWODANÓW I 1G TŁUSZCZY NA KILOGAM MASY CIAŁA ALE MUSISZ TO DOKŁADNIE WYLICZYĆ BO INACZJE MOŻE REDUKCJA SIĘ NIE UDAĆ

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
tse daj 2x2 potem zwiekszaj, dwie dziennie to chyba nie warto nawet brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Coverley czemu ??? niech stopniowo zwiększa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
no stopniowe, ale nie napisales tego . Tez tak zaczynalem, ale 2x1 wzialem tylko pierwszego dnia na sprobowanie, potem wskoczylem na 4. Po prostu przyzwyczailem sie ze w porcji minimum 200mg koffy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Coverley nie porównuj swoich odczuć do jego brania , ty masz organizm do koffy przyzwyczajony a on jak da na początku 4 to może mieć zgon więc to nie takie śmieszne i oczywiste jak ci się wydaje

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
ok niech bedzie pierwsze 2-3 dni dwa kapsy, potem niech wskoczy na 4 i dalej niech juz zwieksza wedlug wlasnych potrzeb, zasobow finansowych i oczekiwanych efektow, ale na pewno widze sensu brania 2 capsow przez tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 600
"A ILE MA BYĆ CZEGO TO TY JESZCZE NIE WIESZ ?? NAJPIERW TRZEBA SOBIE WYLICZYĆ ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE , TAK OKOŁO BĘDZIE TO 2G /KG MASY CIAŁA BIAŁKA, 3G /KG MASY CIAŁA WĘGLOWODANÓW I 1G TŁUSZCZY NA KILOGAM MASY CIAŁA ALE MUSISZ TO DOKŁADNIE WYLICZYĆ BO INACZJE MOŻE REDUKCJA SIĘ NIE UDAĆ "

Wydawało mi się, że wiem, ale spotkałem się z roznymi opiniami na ten temat. Wątpliwości miałem przy WW ale okazały się bezpodstawne... Zapotrzebowanie mam wyliczone.
I jeszcze jedno pytanko w sprawie TSE. Jak już bede brał 4 kapsy dziennie (bo do tego zmierzam)to planuje brać 2 kapsy rano na czczo potem jedną przed treningiem i jedną przed kolacją... ma to jakiś sens ? czy lepiej zarzucić cobie dwie przed treningiem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ektomorfik ile kcal

Następny temat

Spalanie miesni przy braku treningu

WHEY premium