SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrost masy - prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, zanim ktoś zacznie na mnie skakać, że było wiele takich tematów i że są artykuły (bo wiem, wszystkie przeczytałem) to niech doczyta do końca. Otóż zależy mi na możliwie najszybszym przyroście masy mięśniowej bez użycia siłowni, odżywek itd. (niestety nie mam funduszy). Wiem, że są tym artykuły ale czytając je wszystkie człowiek sie gubi i nie wie z którego ma korzystać, który da lepsze rezultaty, więc jeśli znajdzie się ktoś tak dobry aby mi pomóc, to będę wdzięczny.
Mam 20 lat, 182 cm wzrostu i wagę ok. 65 kg. Moje plany są takie, aby zwiększyć masę mięśniowa i przytyć do ok. 90kg a później lecieć na rzeźbę. W każdym razie jak już pisałem, nie mam funduszy na siłownię więc pozostaje mi ćwiczyć sam w domowym zaciszu. Czy mógłby mi ktoś zaproponować jakaś dietę oraz ćwiczenia jakie mógłbym wykonywać aby tę masę jakoś zwiększyć (w miarę szybko. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kalksip w dniu 2008-05-13 12:11:00

Zmieniony przez - Kalksip w dniu 2008-05-13 12:11:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
w miare szybko to mozesz zwiekszyc mase tluszczowa, niestety taka prawda.
Jezeli chodzi Ci o ogolne zwiekszenie wagi to musisz troche spowolnic metabolizm, jesc sporo tluszczy, mniej bialka. Albo inaczej, jedz duzo. Niestety innej rady nie dam, nie masz ani zaplecza sprzetowego, brak odzywek, dlatego konkretna dieta tutaj nie wiele da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
a co masz w domu? jakąs sztange czy co?

ogulnie mówiąc bez treningu masy nie bedzie, ale w domu też sie spoko cwiczy a i efetky taz bedą

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
No właśnie problem tkwi w tym że w domu nie mam zupełnie nic. Ale wydaje mi się, że są sposoby na ćwiczenia własnym ciałem. Do tej pory mój tryb życia wyglądał tak, że leniu****e, więc tak prawdę mówiąc jedzenia mi dużo nie trzeba, nie mam go jak spalać, powiem inaczej, po prostu nie mogę jeść dużo. Czy jeśli jednak zastosował bym dietę a zamiast siłowni, jakieś ćwiczenia w domu, pomogło by to coś? Dodam, że ćwiczyłem z 5 lat temu przez jakieś pół roku w piwnicznej siłowni z kolegami, szczerze nie widziałem rezultatów ale teraz wiem czemu, nie miałem żadnej diety. A pisząc, jak najszybszy przyrost masy, miałem po prostu na myśli, że w miarę szybki jak na moje warunki. Dziękuję za odpowiedzi i proszę o dalszą pomoc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
odwiedz dział trening dla poczatkujących i im zadaj pytania na ten temat,oczywiscie z poczatku możesz robic popki,przysiady, itp.
ale pużniej(jak najszybciej) i tak bedziesz musiał kipic chociasz sztangielki

co do diety to zajżyj w posty podwieszone, te u góry grubo napisane, i spróbój cos ułożyc to sprawdzimy

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzeba mi zbić brzuch

Następny temat

Dieta na masę????

WHEY premium