SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny na sucha mase miesniowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
witam, oczywiscie do kazdego z posilkow oprocz sniadania bedzie surowka z pomodora i ogorka lub czegos innego:) bialka wychodzi 2,5 gr na kg masy ciala, wegli 3 gramy i tluszczy 1,5 g.. chodzi mi o to zeby podtrzymac mase miesniowa a zbic aerobami (5 razy w tyg) tluszcz... waze 86 kilo i mam 173 cm wzrostu... rok temu mialem podobna diete ale bialka tylko 2 gr na kg masy ciala i tluszczy 1 gram na kg masy ciala a wegli tyle samo... i schudlem naprawde duzo ale z masy miesniowej duzo mi spadlo i dlatego troszke zwiekszylem bialko i tluszcze zeby uniknac spadkow... jest dobrze?? co sadzicie?? czy dorzucic tluszczy jeszcze??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Cel nie jest adekwatny do Twoich założeń. Nie zatrzymasz wagi/spalając jednocześnie tłuszcz. Podaj swoje zapotrzebowanie kcal. Produkty w diecie wyglądają ok, warzywa mogą być dodawane do każdego posiłku, owoce włącz w ciągu dnia. ( podstawa witamin i minerałów )

Głównie swój jadłospis opierasz na piersi z kurczaka/pamiętaj o urozmaicaniu diety. Każdy posiłek powinien być wymienny. Nie przyzwyczajaj organizmu do wybranych składników odżywczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
nie, zle mnie zrozumiales... nie chce jednoczesnie chudnac i trzymac wage bo tak sie nie da hehe:) chodzi mi o to zeby z miesni znowu tak duzo nie spasc... chociaz ograniczyc ten proces... no tak glownie opieram sie na piersi z kurczaka a dieta jest przykladowa, oczywiscie ze bede od czasu do czasu zamienial mieso... moje zapotrzebowanie zeby utrzymac wage to 3300 kcal. Dodam ze cel mam taki zeby powoli schudnac z mozliwoscia zachowania masy miesniowej( nie tluszczowej:) ) , nie chce szybko schudnac bo miesnie mi popali znowu tak jak rok temu...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro popaliłeś mięśnie/zbyt drastycznie balansowałeś swoim bilansem kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
no dlatego dorzucilem bialka i tluszczy...wiec powinno byc lepiej....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny Darrak

Następny temat

Dieta redukcyjna- proszę o ocenę

WHEY premium