SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta a rodzice

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
Witam... mam dosc nietypowa sprawe

zeby nie bylo - MLODY entuzjasta kulturystyki / diet


Od jakiegos czasu probuje przekonac do "diety" rodzicow... bezskutecznie
Wedlug nich przez takie "cos" wynikaja tylko choroby, podwazaja autorytet piszacych o ilosci makroskladnikow na kg itp... (przyklad, organizm musi miec cos cieplego - zupa) Tlumaczenia, ze w diecie uwzglednione sa wszystkie skladniki oraz mozna rozpisac pare roznych wariantow, aby jesc rozne produkty nie docieraja do nich...

Przejde wiec do sedna, szukajac tu na forum znalazlem "wypociny" ekspertow z tego forum. Czy zna ktos jakies badania, zrodla, dotyczace calych tych diet kulturystycznych ? Moze po zapodaniu im tekstu profesorka zmienia zdanie ? ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
znając zycie jak im badania pokażesz to i tak zdania nie zmienią....
to ile Ty masz lat ?? sam sobie nie mozesz czegos w lodówie wyszukać i zrobić ??

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gotowania mamy nie zmienisz, ja przestałem już zawracać dupe mamusi, bo tylko sie bym nerwicy nabawił. Poprostu co jakiś czas (jak mamie najdzie ochote na coś tłustego) ugotuje sobie co innego na obiad i w sumie na ten etap treningu mi to wystarcza. Po przyrostach widać co jest dobrze a co źle. Na twoim miejscu pomarudziłbym jeszcze a jak to niewypali to zrób jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
jarsztyk, oczywiscie ze moge i fundamenty staram sie zachowywac, typu sniadanie mleczne + platki, twarog 100-200 g przed snem, owoce, warzywa, jajka itp.

odzywiam sie zdrowo, bez zadnych syfow (raczej... 0 slodyczy 0 alkoholu, uzywek, fastfoodow itp.)

ale chcac nie chcac, z roznymi obiadami, nigdy nie trafie odpowiednio z kaloriami, ani proporcjami mikroskladnikow

dzisiaj z kolei jak probowalem cos zdzialac, dostalem taka wypowiedz : "dopoki bedziesz tu mieszkal, bedziesz sie odzywial po naszemu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
dopoki bedziesz tu mieszkal, bedziesz sie odzywial po naszemu

a to, to znam jak cholera ale to było kiedyśteraz juz na własnych śmieciach

no sam widzisz nie przegadasz...

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Ja z dieta przekonalem mame ale z odżywkami to musze kitrać, ale i tak mi szczaiła Clout'a zanim wyjechała do pracy. Teraz zbieram na sprzęt sam... jak masz na odżywki to bedziesz mial i na siłownie.


Jesli chodzi o diete to mozesz kupic jakiegos gainera czy cos. Zamiast ziemniakow jedz ryż- u mnie rodzina wie ze nietkne ziemniakow i jem tylko ryż a gdyby mi powiedzieli ze mam jesc to co jest to wezme tunaka, podgrzeje ryz obiore warzywa i mam ich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja co do diety to zrobilem to sam, nikt w domu nawet nie wie ze jestem na diecie, tylko widzą jak rosnę :D nigdy nie bawilem sie w kalulatory, staram sie odzywiac dobrze i tak robie, jem warzywa, owoce (to chyba mozesz jesc) mama mi gotuje codziennie ryż, makaron jak zostanie z obiadku, to se z mlekiem zjem, orzeszki kupuje, ze niby lubie, a tak naprawde słuzą do uzupełniania diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Ja zaczelem od powolnych krakow na apoczku poprsilem " Mamo kup mi Twarozek" Za kilka dni " Mama Moze zaczne jesc ryz zamist zmeiniako" Az do tego doszlo ze teraz ama jak dizie do sklpu pyta sie co mi kupic bo wie ze jem swoje dania. Nawet obiadu nei jem tego samego tylko sam gotuje a mam 15 lat. Pzoadro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
same paranoje bez urazy ludzie ale wasi rodzice sa najwyrazniej zdrowo ograniczeni skoro nie przyjmuja do siebie argumetnow czysto naukowych swiadczy to tylko o ich glupocie , ja nie mialem kompletnie zadnyh problemow z dieta a odzywki stoja sobie w kuchni i nikt nie robi z tego problemu posilki przygotowuje sobie sam i nikt nie ingeruje w to co jem staram sie takze zmieniac nawyki zywieniowe mojej rodziny zreszta robicie to dla siebie nie dla rodzicow wiec postawcie twardo swoje warunki wasze zycie i zapewne wyjdziecie na tym lepiej niz statystyczny polak jedzacy ziemniory kapuche i schabowe

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
U mnie jedynie sie bulwersują, że za dużo im pieniedzy idize na moje jedzienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
ja umnie to samo za duzo kaski na zarcie i czasem bulwersacje Czasem trzeba za******lic w łeb na opamietnaie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wszystkch ktorym nie wchodzi twaróg!!!

Następny temat

Za bardzo rozwinięte mięśnie ud i pośladków-PRSZĘ O POMOC!!!

WHEY premium