SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mogę tak trenować?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16044
Mam taki problem bo skończyłem ogólnorozwojówkę i zacząłem trening na mase tylko że trenuje poniedziałek, środa i no właśnie powinienem w piątek tylko szkołe zaczynam 11:30 i kończe o 19:10 no i chyba późno na trening a rano próbowałem ćwiczyć to potem spałem na lekcjach bo nie miałem sił na nic. Czy mogę trenować w sobotę zamiast piątku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3817
No rzeczywiscie nikt nie popatrzył na daty.

Ale jesli ktos cwiczy: SOBOTA, PONIEDZIAŁEK, ŚRODA. To jest dokładnie to samo co bys cwiczył PN, SR, PT. Dni tygodnia sie tylko inaczej nazywaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Tak ale lepiej nie. Lepiej zrób ten trening w piątek o 20:00 lub 21:00. Weekend to powinien być czas przeznaczony na mini regenerację organizmu pomiędzy mikrocyklami tygodniowymi. Choć tak jak napisałem, odpowiedz na zadane pytanie brzmi tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
wg mnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
csc - dzięki dodatku "wedułg mnie" odpowiedz ściśle dopasowana do tego co pisze w profilu ;). Nie rzucasz słów na wiatr ;-P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Plś: Trochę, kurde bele, bełkot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tak ale lepiej nie.

Choć tak jak napisałem, odpowiedz na zadane pytanie brzmi tak

Potrzebny komentarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
"Tak ale lepiej nie"

Można trenować w sobotę, nie ma przeciwwskazań. Ale lepiej nie trenować w sobotę z powodu który wskazałem.

"Choć tak jak napisałem, odpowiedz na zadane pytanie brzmi tak"

Czysta odpowiedz na pytanie brzmi TAK, bo MOŻNA trenować w sobotę, choć lepiej zrobić to w piątek.

Takie trudne czy faktycznie aż tak nie zrozumiale się wyraziłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Trochę za bardzo serio podchodzisz do wiedzy teoretycznej. To raz. A Twoja odpowiedź była nieprecyzyjna. Nie bierz tego do siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nie biorę. Przez długi czas na forum wiele się nauczyłem czytając cudze słowa i porady.

A co do tej wiedzy teoretycznej to fakt. Ale już tak mam, w moim treningu czas przerw między seriami czy napięć izometrycznych jest idealnie zbilansowany. Osobiście dołożę wszelkich "teoretycznych starań" żeby trening dał chociaż 1% więcej. Inni mogą do tego podchodzić nieco luźniej, rozumiem to, ale jak już radzę to mówię tak jak ma być.

Chociaż może faktycznie powinienem dodać że trening w piątek zamiast soboty nie poprawi znacząco efektów i nie ma się czym przejmować.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do poprawki

Następny temat

Trening na mase do poprawki

WHEY premium