SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co się dzieje?-> tyję a się kontroluję!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. jestem nowa na forum. już naprawdę nie wiem co robić i zwyczajnie nie mam już siły do tej całej sytuacji, więc postanowiłam się tutaj poradzić tych którzy mają może jakieś doświadczenie.

otóż od jakiś 2 lat mam starszne wachania wagi:( ok 2 lata temu wazylam 56 kilo przy 173 cm wzrostu, później zaczelam chodzić na basen 2 razy w tyg i schudlam do 52 kilo (zaznaczam, ze nie mialam takiego celu, przez przypadek sie zwazylam na jednej z imprez rodzinnych i bylam w lekkim szoku ze schudlam mimo ze za bardzo jadlospisu nie zmienialam) nie jadlam i nie jadam slosyczy, zero fast foodow i malo tlustych potraw,duzo warzyw i owocow. postanowilam jednak nieco przytyc. z tego co obliczylam jadlam ok 1500 kcal, wiec zaczelam jeasc tak 1800-2000 kcal i stoponiowo sobie tylam- na poczatku bardzo wolno, chcialam dojsc do 56. problem w tym, ze gdy chcialam zaprzestac tycia to zaczelam mniej jesc, ale wciaz tyje!! jestem juz przy 60 kilo i waga dalej wzrsta, mimo ze jem nawet troche mniej niz te 1500 kcal! dodam, ze nadal się ruszam tak jak wtedy, i jem zdrowo. czemu tyje, jak wtedy bym chudla!!?? starsznie mnie to martwi, bo boje sie ze moj metabolizm sie oslabil a ja naprawde nie chce juz tyć, czuję się źle!! najlepiej sie czulam jak wazylam 55 kilo. nietstety zeby schudnac teraz chociaz kilo to niemozliwe, ciagle tyje! tylko o tym mysle i nie mam juz zwyczajnie sily, bez przwerwy sie wazyc i pilnowac z jedzeniem! dodam ze mam 19 lat, zaburzenia z okresem przez ten caly czas.:(
ale badania hormonalne mialam robione, wiec tarczyca itd jest ok.

co zrobic by schudnac te 5 kilo, i nie jesc jakos mniej?? bo juz mniej niz 1500 jest chyba nie zdrowo, tym bardziej ze sie sporo przeciez ruszam! aha i ta waga to nie są mieśnie, bo urosly mi biodra i uda, i malo pije, ale zawsze tak bylo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstawiam plan na dzisiaj:)

dzisiaj: 60 minut na rowerze.


co do weekendu, to dostałam okres w końcu. i czuję się spuchnięta. ważę więcej cały czas, więc nie wiem czy to woda,a trzymałam się rozkładu przez weekend z ostatnich misek.
w sob był: rower przez 60min a w nd WOLNE:P

dziś dodałam trochę śmietanki do kawy, z czego wiem, że nie popieracie pewnie. ale musiałam dziś wypić kawę a bez cukru jest nie do przejścia, więc zamiast tego chociaż śmietanki dodałam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
spróbuj zacząć biegać z 2,3 razy tygodniowo po 30 minut twuj metabolizm powinien wrucić do normy i waga się uspokoi i nawet mozesz schudnąć , jesli to nie pomoze to wruć na sfd

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Up nie chce cie krytykować ale staraj się unikać błędów ortograficznych typu "twuj"
"wrzuc" mam dysortografie a nie potrafiłbym takiego czegoś zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
Wiesz pisałem na szybkiego i wogłle hehe

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze, biegac akurat nie cierpie!:P chodze na basen 2 razy w tyg po 45 min, nie jest on lepszy od biegania? tylko, ze nie chudne przez niego teraz;/
a ile powinnam jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
Co do jedzenia to sie nieznam ale według mnie powinnaś polubić bieganie chociasz przez jakis okres w którym nastąpi uregulowanie

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ja zawsze patrze tak dlugotermonowo:P i wiem, ze z bieganiem nie pociagne dlugo a na basen juz 1,5 roku chodze;p boje sie ze jak przestane biegac, to znow zaczne tyc:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
nie bój się

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Tycie może być spowodowane również przez zmiany hormonalne, schudłaś mając 17 lat, teraz masz 19, Twoje ciało się zmienia i praca gruczołów dokrewnych również

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak, ale to jednak sporo te 8 kilo i się zahamowac nie może;/
zawsze bylam szczupla, wiec dlaczego teraz mialoby to się zmienić?! nie chce tyć a raczej schudnac te 5 kilo, bo tyle wazylam przed świętami jeszcze;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wklej diete z jedngo dnia

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rada dla pani po 40-stce

Następny temat

Maire / HARD FIGHT - redukcja i forma

WHEY premium