SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co się dzieje?-> tyję a się kontroluję!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Na pocztku moze Ci się wydawać ze przytyłaś, ale nie poddawaj się, tylko konsekwentnie jedz wg bilansu, zobaczysz sama jakie będą efekty
Zjedz tego kurczaka co masz, albo obdaruj nim kogoś, zamień na indyka, troche droższy, ale warto. Chyba ze masz dostep do szczęśliwych kurek
Ja jem basmati od czasu do czasu.
Jajka szukaj też z wolnego wybiegu.
W 1 posiłku ja bym dała jeszcze jakies ww- owsiane jak możesz jeść, razowca na zakwasie. Owoce jedz okolotreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko, że mój trening to na razie same areoby po 45 min lub 30 min dziennie (bez niedzieli), dlatego obawiam się jeść jak dziewczyny które porządnie trenują siłowo:P
do kurek nie mam niestety dostępu, więc muszę zrezygnować, chyba że od czasu do czasu.
co do powideł, to dawno ich nie jadłam, ale planowałam zrobić jutro omleta z jajek i posmarować właśnie takimi powidłami, czym mogę zastąpić, żeby nie włączać cukru do diety?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Podejrzewam, że jak zaczniesz zdrowo jeść to nie będziesz miała kłopotu z tym, że jesz więcej kcal, tu duże znaczenie ma jakoś też

Ja do omleta dodaje owoc, miksuję maliny, wkrawam jabłka, od cukru idzie się odzwyczaić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Możesz zastąpić jakimikolwiek owocami pokrojonymi w plasterki lub potraktowanymi blenderem. Możesz też kupić jagody, truskawki, maliny mrożone i rano trochę je odgrzać. Trochę inwencji

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Moja ulubiona wersja - z masłem orzechowym ale nie każdemu podchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli owoce? w takim razie sama zrobię konfiturę bez cukru do omleta;p

ze słodyczami to wierzę w odzwyczajenie, bo 1,5roku temu nie jadłam ich wcale..ważyłam wtedy 52 kilo, czyli ponad 10 kilo mniej, ale w sumie jadłam też mniej , zwłaszcza tłuszczy.

Esther- masła orzechowego też nie jadłam z milion lat!:P ale chętnie zakupię, jeśli można na diecie..można??:P

<co do tych powideł, to sprawdziłam i są to "śliwki w syropie", które jakiś dodatek cukru mają, ale mały raczej bo kaloryczność na 100g to zaledwie 64 kcal, gdzie przy powidłach to ponad 200kcal. te śliweczki są z lidla jakby co:)>

Zmieniony przez - tlenpl w dniu 2011-12-29 23:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Jeżeli zadbasz o inne źródła tłuszczu, a masło orzechowe jako dodatek to pewnie. Tylko postaraj się wybrać jak najlepsze jakościowo.

A co do powideł- ja bym nie wierzyła we wszelkie kupne wynalazki. Lepiej zjeść cały owoc albo go samemu przerobić. Wtedy wiesz,że na pewno jesz sam owoc i nie paskudzisz sobie diety. Dieta im prostsza(nie mylić z monotonią), tym lepiej. Zwłaszcza na początku

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-12-29 23:15:31

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wszystko jak ułożyłam wyszło zgodnie z planem:( początek taki jak miał być, ale na koniec zjadłam trochę inaczej. mimo to wstawiam to co zjadłam.
co do powideł nie zjadłam ich, ale śliwki zwykłe.
dziś:basen 45 minut.
ps- postanowiłam wstawiać miski nie dzień przed, ale pod koniec dnia, gdyż jak widać różnie bywa i nie wszystko idzie tak jak zaplanowaliśmy:P






Zmieniony przez - tlenpl w dniu 2011-12-30 18:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
To jest miska taka, jaka miała być, czy taka, jaką zaplanowałaś?
- krokiety out
- nabiał staraj się jeść raz dziennie, a nie w kilku posiłkach po trochu
- ryż najlepiej, gdyby był brązowy
- kurczaka postaraj się zastąpić indykiem

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to była modyfikacja miski tej co wstawiłam wczoraj. nie wyszła mi i zjadłam kilka niepotrzebnych rzeczy,bo nie zjadłam jak zaplanowałam. jutro wstawię kolejną pod koniec dnia:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rada dla pani po 40-stce

Następny temat

Maire / HARD FIGHT - redukcja i forma

WHEY premium