SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cm3 w proszku?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Wytłumaczyłem już czemu cena jest jaka jest , co nie znaczy że jest jakaś kosmiczna czego nie sugeruje.

Przeczytaj proszę mój pierwszy post na tej stronie i zapoznaj się z tym jak działa ekonomia , do póki nie będzie produktu zamiennego w tym przedziale czyli "Jabłczan kreatyny w proszku" cena będzie minimalnie wyższa bo nie ma konkurencji.
Proste.Możecie nie kupować prochu i pozostać przy kapsach , ja kończę na tym dyskusję bo zawsze są ludzie którym ceny nie pasują i duszą kieszeń na wszystkim.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Czyli motto jest takie:zarobić jak najwiecej ile sie da za towar ktory moze byc znacznie tanszy.Jednym slowem towar nie warty swojej ceny skoro jest uzalezniona od konkurencji.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
Przesta
Wytłumaczyłem już czemu cena jest jaka jest , co nie znaczy że jest jakaś kosmiczna czego nie sugeruje.

Przeczytaj proszę mój pierwszy post na tej stronie i zapoznaj się z tym jak działa ekonomia , do póki nie będzie produktu zamiennego w tym przedziale czyli "Jabłczan kreatyny w proszku" cena będzie minimalnie wyższa bo nie ma konkurencji.
Proste.Możecie nie kupować prochu i pozostać przy kapsach , ja kończę na tym dyskusję bo zawsze są ludzie którym ceny nie pasują i duszą kieszeń na wszystkim.



skoro tak tej ekonomi sie przyczepiłes to wytłumacz mi jak to jest ze jabłaczan znanej i cenionej zagranicznej firmy jest u nas tanszy a dochodza koszty importu itp.

takze nie pisz takich rzeczy bo wychodzi na to ze ze cm3 w kapsach juz te czynniki ekonomiczne nie dotycza..
producenci zawsze karmili nas tym ze kaps sa drozsze bo kapsułkowanie to drogi proces itd.
ludzie wyrazili tu swoje opinie a Ty bronisz tej ceny jakby zycie Twoje od tego zalezało...
kto chce kupi a jak nie to nie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ja nic nie bronie ale ch** mnie strzela jak widzę dusigrosze w każdym jednym temacie z nowościami że cena taka i taka.Jest to drogi sport i niech się z tym liczą zamiast się żalić na forum proste. Jablczan znanej zagranicznej firmy może być tańszy bo koszty produkcji mogą być tańsze

A podsumowując to żaden z produktów trec nie jest cenowo na "Niższej półce" więc nie rozumiem zdziwienia jakie nagle tutaj powstało co do ceny , jest jaka jest i nic tutaj się już nie zdziała.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
tu chodziło raczej o roznice kaps/proch..najczesciej było tak ze proch wychodził znacznie taniej czy to była kreatyna, bcaa czy co tam jeszcze..
no ale nie ma co za duzo sie nad tym rozwodzic bo to nic nie zmieni.. cena nie jest najlepsza ale i nie najgorsza, wyposrodkowana powiedzmy ale rozumiem tych którzy troche sie zawiedli bo sam liczyłem na troche wieksza roznice...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Wszystko rozbija się tylko i wyłącznie o różnice między ceną capsów a ceną prochu. Każdy dobrze wie, że produkcja capsów jest o wiele bardziej zaawansowana technologicznie, trwa dłużej przez co analogicznie jest - uwaga - droższa.
Więc nie rozumiem dlaczego zarzucasz nam Przesta bycie "dusigroszem" jak to nazwałeś skoro świadomość społeczeństwa na ten temat jest na tyle wysoka, by umieć wysunąć proste wnioski.
Wszystkie produkty na rynku, które wymagają mniej pracy/czasu przy produkcji są oczywiście tańsze.
produkcja prochu -> produkcja gotowych capsów -> porcjowanie -> zamykanie capsów -> pakowanie
produkcja prochu -> porcjowanie -> pakowanie
Widać różnice już na pierwszy rzut oka.


Zmieniony przez - erniiii w dniu 2012-03-01 19:13:01

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Nikomu nie zarzucam bycie dusigroszem ale z tego co ostatnio widzę to ludzie najchętniej by chcieli wszystko w "promocji" , w każdym temacie jest wałkowany ten sam temat non stop - czego nie widzę w innych krajach.I co mnie bardzo irytuje.

Samo to że jak mówiłem - nie ma na Polskim rynku firm które produkują jabłczan w prochu (stąd narzucana jest cena wyższa przez firmę , jakby było dużo zamienników to by cena oczywiście była niższa bo trec wypadł by z "obiegu" bo inne firmy by górowały ceną.

Do tego cena mogła się zmienić z prostego powodu którym jest podwyższony koszt produkcji lub kosztu materiałów do produkcji tego oto produktu.

JEST PEŁNO OPCJI , nie mam zamiaru się sprzeczać ale jakby ktoś racjonalnie pomyślał to trec nie robi tego klientom na złość tylko ma powód żeby cena była taka a nie inna bo akurat żadnej firmie nie zależy na stracie klientów poprzez podwyżki cenowe.


Zmieniony przez - Przesta w dniu 2012-03-01 20:04:40

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Dla was 78zl za 500g to aż tak duzo ?:) bo ja sie zdziwiłem gdy zobaczyłem tą cene,myślałem,że bedzie kosztowało ze 110-120 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
dobry pomysł z tym prochem nie będę musiał się męczyć z kapsami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
:) kto szuka nie błądzi. W Polsce idzie kupić jabłczan w prochu 500g za bagatela 59PLN :)... firma oficjalnie w Polsce nie działa i każdy wie o jakiej mówię "Nie ma lipy". A produkt 1 klasa jadłem i efekty bardzo dobre :). Poza tym jabłczan w prochu oferuję jeszcze około 50PLN. Poza tym zgadzam się z przedmówcami, że proch powinien być tańszy :). A jeszcze, żeby było taniej to producent zamiast puszek może używać worków z zamkiem jak do białka.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-03-02 00:12:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Firma Trec posiada laboratorium i bada to co wypuszcza na rynek?

Następny temat

"wielki" powrót......

WHEY premium