SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cm3 w proszku?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
...

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2012-03-01 12:58:07

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Zajrzyj sobie na stronę producenta i przemyśl jeszcze raz to co piszesz.
Pozdrawiam


O z edytowałeś, tak czy inaczej

Pozdrawiam


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-03-01 12:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
no tak, masz racje, mój blad, myslalem ze to jest sklad na 5g, a nie na 9.5.. Zwracam honor :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
chociaz u mnie w miescie 540g tego prochu kosztuje 65 zł ale fakt, wiecej jablczanu wychodzi jednak w puszce trec'a.. pzdr

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No właśnie

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ale nie zmienia to faktu ze proch powinien byc troche tanszy Zgadzam sie cm3 jest bdb z treca. Ale pomijajac wszystkie te rzeczy to:
Jesli jest produkt X i np ma etykiete ze zlota( taki przyklad ) i producent zdecyduje ze jednak sie przerzuci na zwykle etykiety z tworzywa sztucznego to cena powinna spasc o cene produkcji tej etykiety ze zlota odjac cene produkcji etykiety z tworzywa.
Producent nie musi dawac kapsulek wiec jedyna korzysc z tego wszystkiego to to ze producent bedzie wiecej zarabial na puszcze cm3. Zamiast obnizyc cene o ta roznice pomiedzy prochem a kapsami, ucieszyc kupujacych ( gadajcie co chcecie ale prawda jest taka ze ludzie patrza na cene nawet jesli tylko kosztuje 78 zl) tym samym zwiekszajac popyt. A tak to producent tylko poszedl sobie na reke zwiekszajac calkiem sporo zysk

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
gdyby cena byla chociaz o te 10 zł niższa, byloby w pytke ;D

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Jak Jabi napisał, źle wcześniej przeliczaliście :)
A cena - uwierzcie mi, że jest optymalna jak na obecne warunki.

Niedługo, tak na marginesie, oficjalnie już "pokażemy" parę nowych, ciekawych (mam nadzieję!) produktów ;)

Aha, jeszcze jedno. Wg Was kapsułkowanie jest tak bardzo drobie, że wersja sproszkowana powinna być o 20% tańsza? :)

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2012-03-01 15:44:09

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
"Aha, jeszcze jedno. Wg Was kapsułkowanie jest tak bardzo drobie, że wersja sproszkowana powinna być o 20% tańsza? :)"

King a nie jest tak? wczesniej (rozne firmy) zawsze była mowa ze kapsy sa drozsze bo kapsułkowanie itd jest duzo drozsze teraz jak wyszła kreta w proszku niemalze w tej samej cenie co kapsy przeliczajac na ilosc krety, to nagle kapsułkowanie nie jest juz takie drogie??

jak wiec jest faktycznie bo tez spodziewałem sie jednak nizszej ceny proszku..


Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-03-01 16:25:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Firma Trec posiada laboratorium i bada to co wypuszcza na rynek?

Następny temat

"wielki" powrót......

WHEY premium