SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak pewnosci siebie =/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Daj spokój. A np judo, a muay thai? To tez dalekowschodnie.Zaręczam, że byłoby tak samo łatwo jak na boksie, kicku czy zapasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
killer 6 "ja chodze juz połtora roku i nigdzie indziej nie zyskalbym tak duzo w tak krotkim czasie" : a chodziłeś kiedykolwiek na coś innego, że jesteś tego taki pewny ??

"jezeli chodzi o strach to ja tez go mam nadal, nawet przed kazdym sparingiem a juz troche ih stoczylem" na KM są sparingi??

"moze kiedys sie wyzbede tego ale pewnie to dopiero nadejdzie jak stocze jakas prawdziwa walke na ulicy " z poprzednich postów wywnioskowałem, że jesteś aboslutnie pewny skuteczności KM na ulicy. Z kąd w takim razie ta pewność??


Nie pisze tego żeby Ci dowalić, ale ostudzić troche zapał i wyrazić swojąopinię ,bo sam to kiedyś trenowałem...

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56
koZIP nie trenowalem nic innego (załuje) ale mam wielu znajomych co trenuja naprawde przerózne sztuki walki i wiem jak wygladaja ich treningi a jak nasze
Jezeli chodzi o sparingi to my mamy co piatek. Prowadzone sa w róznych wariantach, np. czasami mamy tylko walke w parterze, czasem w stójce troche boksu, czasem wszystko razem co sie da
Ale wiem ze jak juz wczesniej bylo pisane jest wielu "pseudo" instruktorów i te treningi nijak sie maja do prawdziwych treningow kravki ( ...a może tylko u nas w klubie tak jest? )
Jezeli chodzi o ta pewnosc na ulicy to to nie jest pewnosc ze trenuje kravke i jestem niepokonany tylko czuje sie w miare pewnie ze wzgledu na umiejetnosci ktore nie sa za wielkie ale narazie pozwalaly mi wychodzic obronna reka. Wiadomo ze "TRAFI KOSA NA KAMIEN"

Ten świat musi być lepszy !!!
FIGHTERZY ŁĄCZCIE SIĘ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jeśli to nie są sparingi udawane(w co wątpię) to jest to dość przydatne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1398
qrde... =/

bylem w naszej hali sportowej i... boksu juz nie ma :P.... kick-boxingu tez jak dobrze zrozumialem ;D......jest tylko Kravka ;) (jednak)

tylko mam problem to akurat treningi krzyzuja sie z moimi innymi zajeciami =/
i nie wiem co teraz....na poczatek pogadam z kumplem co chodzi na kravke moze jednak inaczej wyglada plan treningow

pozdro, matt_16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6590
W Kołobrzegu jest jeszcze sekcja zapasów(kiedyś walczyłem z ziomkiem z Kołobrzegu) trenuje tam kilku chłopaków w twoim wieku to możesz sobie poćwiczyć, a i jeszcze jest karate kyokushin tylko nie wiem na jakim poziomie stoi, ale niedługo jadę na zawody to ci mogę powiedzieć co sobą reprezentują.Ja trenuje zapasy i kyokushin i myśle, że jest to dosyć dobre połączenie(chociaż nie najlepsze...), ale tobie te dwa style moge polecić z czystym sumieniem i mylę, że po roku treningów kyokushin i zapasów będziesz więcej reprezentował niż po roku kravki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56
Buju wiesz jak to jest tak naprawde? moim zdaniem to nie tkwi w tym ze po roku jak sie spotka kraver z kolesiem co trenowal karate i zapasy to taki kraver nalapie i nie ma szans, to wszystko zalezy kto z kim sie spodka.To zalezy od warunków fizycznych i psychicznych, szybkosci, dynamiki kolesi itp

Ten świat musi być lepszy !!!
FIGHTERZY ŁĄCZCIE SIĘ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6590
Oczywiście dużo zależy od człowieka, ale gdyby wyłącznie warunki psychiczne i fizyczne decydowały o wyniku walki to poco trenować sztuki walki, o wiele lepiej sprawdziłaby się siłownia i wizyty u psychologa...
Warunki psychiczne i fizyczne decydują przy podobnym stopniu wyszkolenia zawodników.Może taki mały przykład- do naszej sekcji przyzedł koleś, który na śniadanko je mete i popija odrzywkami, waży grubo ponad sto kilo, a nasz trener rzuca nim jak chce i nie dlatego, że tamtemu psycha siada na widok 90kilogramowego 40latka ale dlatego, że ma słabą technike.
A wracając do kravki, zapasów i karate, to myślę że po roku treningu zapasów i karate ma się lepiej opamowaną technikę zarówno w stójce jak i parterze.Kiedyś spodkałem się z negatywną opinią co do KM(i nietylko)- Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego...
A wogóle to jak wygladają sparingi na kravce, bo o ile się nie myle to jednym z podtawowych kopnięć jest kingeri(kopnięcie w krocze).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
http://sus.univ.szczecin.pl/~maciejs/index.html dział Combatives w lewym menu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
dyskusja zchodzi na tory licytowania się między skutecznością systemów i sw - uważajcie z tym, bo bedę kasował.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona IKVC - Śląsk

Następny temat

Jak nazywa sie ta bron?

WHEY premium