SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak pewnosci siebie =/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jeszcze nikt nie wspomniał tutaj o ważnym czynniku jakim jest masa. Jak autor tematu jest lekki jak piórko to trudno mu będzie zdobyć pewność siebie.
A jeśli chodzi o strach to najlepszym sposobem jego wyeliminowania będzie zdobycie doświadczenia w walce na ulicy, ale nie polecam tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
1) Twój problem to kwestia psychiki. Użyj wyszukiwarki, sporo już o tym było na forum.
2) Niezależnie od tego czy ćwiczymy, sytuacja 2x1 będzie nieprzyjemna.
3) Z psychą do walki jedni się rodzą, inni są w stanie ją sobie wyrobić ( często nie jest to łatwe ) w ciągu życia, a jest pewien odsetek ludzików którzy niestety IMO są w tej mierze upośledzeni i nigdy jej sobie nie wyrobią. W twoim przypadku weź się zapisz na ten boks, wyłapiesz ileś razy w mordę na treningu, sam komuś ******lniesz i zobaczysz że to nie takie straszne, a przy okazji podłapiesz umiejętności.
4) Masa - jak najbardziej pomaga. Gdy wyglądamy chociaż trochę lepiej od średniej krajowej to prawdopodobieństwo zaczepek zwykłych leszczyków spada w dół. Szczury zawsze szukają słabej ofiary. Poza tym większa masa dodaje pewności siebie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Czy spada w dół to nie wiem. Podobno w jakimś tam programie Mariusz Pudzianowski wypowiadał się, że bardzo często w różnych klubach chcą się z nim bić a jak wiadomo wygląda dość groźnie. Jeszcze kwestia tego ile ta średnia krajowa ma wynosić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jego zaczepiają bo chcą go sprawdzić , jak ty bys był strong manem też by cie chcieli sprawdzić , proste , leć na boks , poćwicz troche i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Boks dobry wybor. Do tego dozuc troche silowni i bedzie ok.
Piszesz ze jestes z malego miasta a w profilu jest Kolobrzeg!! Dobrze sie rozejzyj to moze znajdziesz cos jeszcze z nogami. Kick bylby dobry albo Muay Thai. A ze trenowales break'a to przynajmniej z rozciaganiem nie mialbys problemow Co do tamtej akcji to popieram Jodana. A skoro akcja byla w szkole to anonim do dyrekcji moglby tez pomoc.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja znam hieny ktore waza po 60kg ale w walce sa jak pity ida do przodu i masa nie ma nic do tego liczy sie glowka

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2729
Ja mam podobny problem. Tez mi brakuje pewnosci... czasami mna w szkole pomiataja bo mysla ze jest jakis slabiak ale ja wiem ze potrafilbym przypiepszyc i tu jest ten problem... boje sie ze jak kogos uderze to cos mu zrobie (zlamie nos albo co) i wtedy bedzie przechlapane... a mam takich gosci w klasie czy szkole ze z nimi sie nie da dojsc do porozumienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tylko wtedy chyba głupi by się nie zorientował, kto jest tym anonimem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Kolesie zaczepiający Pudziana czy innych koksów to z reguły nie leszcze ( pomijając może jakiś ostro pijanych ) tylko ludzie którzy chcą się sprawdzić. Mam kumpli i znajomych w wadze 100-120, po których z samej buzi widać, że umieją i lubią robić ludziom krzywdę i od czasu do czasu ktoś do nich fika, właśnie po to by się sprawdzić, ale to inna kategoria kolesi. Problem autora dotyczy kogo innego - leszczy którzy potrzebują kumpla żeby kogoś skroić i dopakowanie do "średniej krajowej +" z reguły ogranicza zaczepki takich frajerów.
Zmacek - "Ja znam hieny ktore waza po 60kg ale w walce sa jak pity ida do przodu i masa nie ma nic do tego liczy sie glowka" - fakt, też uważam że nr 1 na ulicy to dobra psycha.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
zmacek to chyba ty miałes w podpisie

na ulicy liczy sie psychika .......i 50 cm w bicepsie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona IKVC - Śląsk

Następny temat

Jak nazywa sie ta bron?

WHEY premium