SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak pewnosci siebie =/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 314
zapisz sie na silownie pod okiem instruktora ludzie nie zaczepiaja osob wielkich(przewaznie,chyba ze ktos jest pijany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1398
Buju byl bym wdzieczny jak bys ocenil ich poziom
hmm wiec jesli sa zapasy to gdzies indziej, bede musial popytac sie troche friendsow bo widac ze nie wszystki ogloszenia sa wywieszone


pozdrawiam
matt_16


edit: teraz dop zauwazylem, wypowiedz szy_mka :P
no nie raczej nie zalezy mi na masie, mi chodzi o jakies przygotowanie psychiczne, bo brakuje mi opanowania w sytuacjach takich, chodzi mi o walke no bo sytuacje z telefonem chyba w miare dobrze rozegralem...wiec zalezy mi zeby raczej zapisac sie na box no ale nie ma juz -_- niestety (chyba ze jest tak jak z zapasami ze gdzies indziej sie treningi odbywaja i ja nie wiem)
ale na marginesie zaczelem teraz wiecej cwiczyc w domu, bo wczensiej tlyko brzuszki i pompki, a teraz znow wracam do drążka, i zaczelem kilka dni temu "szóstkę Wedier'a" zobaczymy jak dlugo wytrzymam :)

Zmieniony przez - matt_16 w dniu 2005-03-25 13:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6590
http://www.kolobrzeg.pl/miasto/modules.php?op=modload&name=Subjects&file=index&req=viewpage&pageid=51

tu masz adres klubu, a co do poziomu karateków to ja dopiero 16.04 jadę na zawody jak chcesz czekać to nie ma sprawy, ale ja bym poszedł odrazu na twoim miejscu.Kyokushin jet dosyć kontaktowym stylem i na treningach jest wiele sparingów.Ma też niestety kilka wad, np. brak ataku na głowę(tylko technikami ręczne), ale w niektórych sekcjach ćwiczą czasami w rękawicach i piorą się po łbach(niestety tylko w niektórych).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nie poddawaj się! To nie strach. To nagły skok adrenaliny. Jestes zaskoczony ale kiedy sie zacznie to ty masz lepszą pozycję. Ciosy są silniejsze itd. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
a i pójdz na boks bo lepiej umiec świetnie bic rekoma niz*****owo nogami i rekoma. Karate jest nienajgorsze ale zajmuje duzo wiecej czasu żeby sie go dobrze nauczyć. Ja wybrałbym boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1398
Buju ok, to czekac nie bede

hmm no tak ale boxu juz nie ma =/
niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98
mam podobny problem;)ale ciekawi mnie 1 fakt a chyba istotny;)jesli np ktos niema kasy zeby sie zapisac na boks (wiadomo jak to jest w polsce z kasa)to co wtedy?ja tesh np niemam kasy nato zeby sie zapisac na boks bo ledwo zdobywam kase na siłownie i to mało bo 30 zł;)a mam worek bokserski w piwnicy it eshw n neigo bije ale samo bicie to jest tylko takie bicie bo przeciesz worek nieoda no i wiadomo ze niebedziemy tak samo bic przeciwnika jak worek:-/;)

By mieć Wszystko Trzeba zacząc od 0!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2729
Ludzie !!! :D Dzisiaj w szkole zlałem kolesia co sie go bałem zawsze (wyzszy, bardziej masywny) ... :P oczywiscie on wyburzyl pierwszy... I przekonałem sie ze to wcale nie jest takie trudne... jak atakowalem to ciosy same lecialy i chyba wszystkie celne ... koles sie zachwial i nabil sobie niezlego krwiaka na skronii bo uderzyl w skrzynke z wezem pozarniczym... Ale jestem uhahany :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98
hmm dzis ty dales mu alnie;)gorzej jak jutro on dopadnie cie z kolegami i inaczej załatwi sprawe;)

By mieć Wszystko Trzeba zacząc od 0!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2339
zawsze jest strach dopuki nie pojdzie pierwszy strzal a potemto juz z gorki, a ty dj nie badz takim pesymista moze nie wruci po zemste zkolegami

Z wódką nie wygrasz, ty ją w mordę a ona cie na glebe.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona IKVC - Śląsk

Następny temat

Jak nazywa sie ta bron?

WHEY premium