SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko i rodzice :/

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
Witam, ćwiczę od października 2013 roku z 1,5 miesięczną przerwa (kontuzja kolana) zakupiłem sobie białko jednak nie da rady rodzicom wytłumaczyć ze to mi nie zaszkodzi w dobre dawce(biorę około 30g dziennie). Macie może jakieś sposoby aby im to wytłumaczyć bo ciągle mówią mi że nie jestem zawodowcem i nie muszę tego brać albo że białko podaje się w szpitalu dla osób niedożywionych a ja jestem zdrowy że mogę jeść. Lecz moje tłumaczenia na nic, sądzę że połowa a nawet większość osób ma taki problem z rodzicami.
Może doradzicie go jakiego lekarza iść aby zbadał białko albo chociaż potwierdził że to nie jest złe w odpowiednich ilościach, albo proszę podajcie co wy byście zrobili.
Wiek: 17(za 4 miesiące 18)
Staż: niecałe 6 miesięcy
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu teraz kupuj sobie sam jedzenie, z czasem rodzice powinni zaakceptować to, że tak chcesz się odżywiać i że ci na tym zależy, tutaj chyba każdy zna ten problem, w mniejszym lub większym stopniu, najważniejsze, to dojrzale podejść do tematu. Tu masz temat, który pozwala zaoszczędzić.
https://www.sfd.pl/Tanie_kupowanie.-t984421.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
chciałbym jeszcze dodać że ich punkt widzenia wygląda tak:
białko=koks
białko=sterydy
bierzesz białko będziesz jak Pudzian
białko=narkotyk
bierzesz białko to za 20 lat nie dasz rady się ruszać bo mnie zniszczy

i weź się dogadaj z rodzicami z epoki kamienia łupanego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
powiedz im ze to jest to samo co pierś kurczaka tylko w proszku a jak stwierdza ze beda ci kupowac piersi z kurczaka to mozesz zrezygnowac z prochu , prawdziwe jedzenie jest lepsze nz proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
... i jeszcze lepiej na tym wyjdziesz bo raz ze bedziesz lepsze zrodlo bialka to jeszcze nie pojdzie z Twojej kieszeni jak w przypadku prochu, z lekarzem roznie moze byc wiedza w tych kregach na ten temat jest mocno ograniczona jak juz to dietetyk sportowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jw. powiedz im, że to jest zamiennik jedzenia takiego jak kurczak i jaja. Może stwierdzą, że jak zaczną ci kupować dobrej jakości biało to zrezygnujesz z tego - polecam ci tak zrobić, opłacalny deal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dzięki temu co mówią chłopaki wyżej ja mogę sobie dietkę trzymać . Więc zrób tak samo :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
"prawdziwe jedzenie jest lepsze nz proch " - prawda, postawiłem taki argument ich odpowiedz to że masz jeść co jest w domu i już i że nie będą specjalnie dla mnie kupować dla mnie specjalnie kurczaka
Ale postaram się jeszcze z nimi pogadać. Nikt w rodzinie nie ćwiczył więc muszę przez to przejść pierwszy :/ , ale na pewno się nie poddam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to powiedz, że skoro w domu nie ma pełnowartościowego jedzenia, to musisz ratować się serwatką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
pewnie większosc kiedyś przechodziła taki sam problem
kwestia przyzwyczajenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
potwierdzone info, ja już prowadzę dietę ok. rok i nadal są problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
to może zacznij od podrobów (wątróbka, żołądki itp.), łatwiej będzie przekonać rodziców ze względu na cenę. Jak zobaczą, że na prawdę Cię na tym zależy, to zrozumieją i będą starali się Ci pomóc. Ja w ten sposób zacząłem "uczyć" rodziców, że zależy mi na trochę innym odżywianiu, jak na razie przynosi efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ocena

Następny temat

Czy to dobra dieta ? o wadze 62 kg i wzroście 172

WHEY premium