SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Stoczyłem sie" ale chce sie poprawić -plan treningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
Witam wszystkich!
Od pewnego czasu przeglądam to forum i nadal nie jestem pewien czy w odpowiednim dziale zakładam ten topik. Jesli nie to proszę moderatora o przeniesienie. Posiadam tylko część sprzetu potrzebnego do cwiczeń (atlas i laweczka skośna) stąd moja niepewność gdzie zalozyć temat.

Cwiczę juz 7 lat z przerwami. Jednakże od pewnego czasu "staczam się" tzn. nie cwiczę. Teraz dostrzegam tego skutki i tak być nie może dlatego proszę Was eksperci o radę. Chciałbym zebyście mi doradzili jakie najlepiej wykonywać ćwiczenia w moim przypadku (fot. 1). Fot. nr.2 przedstwaia mnie sprzed ~2lat. I to jest moj cel.

Fot.1.




Fot.2.




Wiek 25 lat
Wzrost 183
Waga 85 kg
Staż 7 lat
Dieta niskoweglowodanowa

Plan treningowy, który aktualnie wdrażam (nie wiem czy jest dobry. Ograniczylem się tylko go górnej partii ciała ze wzgledu na to, że juz mam problem zeby zakupic spodnie takie, które nie bedą mi ciasne w udzie)

A
1.


4 serie jedna za drugą w odstępie 15 s, 12 powtórzeń, obciążenie 50 kg

2.


4 serie jedna za drugą w odstępie 15 s, 10 powtórzeń, obciążenie 40 kg

3. Pompki z szrokim rozstawem rąk
4 serie jedna za drugą w odstępie 15 s, 10 powtórzeń

4. Pompki z nogami na krześle
4 serie jedna za drugą w odstępie 15 s, 10 powtórzeń

5.


4 serie jedna za drugą w odstępie 15 s, 10 powtórzeń, obciążenie 15 kg

6. ABS2 (pierwszy stopień)

B
Bieganie 30 min w terenie

PLAN na tydzień

PON A
WT B
ŚR A
CZW B
PT A
SOB B

Proszę was o radę czy to dobry plan? ogólnie zawsze stosowalem taką technike serie jednego ćwiczenia jedna za drugą. Od 1,5 tyg przygotowuję się do treningu tzn. biegam i cwiczę ale to tak bez zaplanowanego harmonogramu.

Na moim aktualnym zdjeciu dostrzegam ze trzeba bardziej popracować nad rekami bo to są normalnie "witki"

Sporo tutaj napisałem ale mam nadzieje ze nikt nie zasnoł czytając.

Zmieniony przez - _ele_ w dniu 2010-07-27 20:22:57

Zmieniony przez - _ele_ w dniu 2010-07-27 20:23:41

Zmieniony przez - _ele_ w dniu 2010-07-27 20:29:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Niezła ginekomastia......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
Kolego chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Proszę o radę a nie o krytykę.

Zmieniony przez - _ele_ w dniu 2010-07-27 20:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Oj z tą gineko taki żart, ale klata zaniedbana ładnie. A nie masz dostępu do wolnych ciężarów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
Z wolnymi ciężarami to raczej bedzie problem. Mam jeden hantel 10kg bez możliwosci regulacji cieżaru i sztanga 45 kg również bez mozliwosci regulacji. Wiadomo to jest sprzet wlasnej roboty ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hmm to może sprzedaj atlas i kup wolne, albo na siłkę się zapisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
A z tego sprzetu co jest nie da sie nic wykombinować? Powiedz mi jakie to hantle bym musial miec? może jakieś sam stworze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Więcej można by było z wolnych ciężarów wyciągnąć Zrobiłbyś pełne FBW dwoma zestawami. A tam hantle, sztanga to podstawa. Słuchaj a może zrób trening Mawashiego z podwieszonych - https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
dzieki zaraz przeanalizuje ten trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki w staniu na rękach

Następny temat

Trening ogól. jak zacząć

WHEY premium