SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Moni88/zapyrdol na treningach = piękna sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Jest to mój pierwszy taki dziennik. Szukam motywacji. Przeglądałam inne dzienniki - widzę dużo dobrych ludzi, którzy pomagają i motywują ;)

Wiek : 22

Waga : 60,8

Wzrost : 168

Obwód w biuście : 88

Obwód pod biustem :78

Obwód talii w najwęższym miejscu : 69,5

Obwód na wysokości pępka : 75

Obwód bioder: 100

Obwód uda 57

Obwód łydki 36,8

W którym miejscu najszybciej tyjesz : pośladki !! ;( a także uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) chyba HIIT, ćwiczenia z bodyrock.tv( na razie co dziennie )
Co lubisz jeść na śniadanie: jedno jabłko gotowane na parze z jogurtem naturalnym 150 g (czasami dodaję do tego cykorię ), a jeżeli jestem po ćwiczeniach porannych, to lubię jeść płatki owsiane z rodzynkami z mleczkiem i bananem :). To zależy na co mam ochotę. :)
Co lubisz jeść na obiad : piersi z kurczaka, a gdyby łosoś byłby tani, jadłabym go codziennie na obiad ;] do tego warzywa, a czasem po obiedzie jakiś owoc.
Co jako przekąskę : warzywa z białkiem np.; tuńczyk lub pierś kuraka do tego owoc, jak mam ochotę na coś słodkiego.
Co jako deser : no cóż… lubię słodycze… więc jeżeli jestem po treningu, próbuje to zastąpić jakimś słodkim zamiennikiem np.; miód z białkiem i z rodzynkami. Albo kefir z suszonymi owocami.
Ograniczenia żywieniowe : SŁODYCZE ! - jestem uzależniona od nich, jak alkoholik od alkoholu. Gdyby nie to, miałabym lepsze efekty , a tak cofnęłam się i znowu zaczynam od początku. Dlatego szukam motywacji na SFD. :)
Stan zdrowia : bardzo dobry :)
Preferowane formy aktywności fizycznej: bardzo lubię ćwiczenia z bodyrock.tv :), ale gdy nadchodzi lato, to: bieganie, pływanie. Od 21 lutego chcę zacząć trenować na siłowni, aczkolwiek zastanawiam się, czy by już nie zacząć.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Wcześniej: Meltdown, Plutonium, BCAA, FatBurnery - dużo . Teraz - białko ostrowi.
Stosowane wcześniej diety :; dukan ;/ !!! odchudzanie na zawołanie. Diety 1000 kcal, 1200 kcal. ;/


No cóż słodycze są straszne i przez nie tyje i nie tylko ja :P.

A wczoraj za dużo zjadłam cukierków, ciastek i jeszcze je popijałam mlekiem!! i tak co tydzień, a czasami dwa razy w tygodniu...

Co do zdjęć jutro wrzucę na forum.

Co do dzisiejszego menu:
o 8;30- jogurt naturalny + cykoria + banan + jabłko na parze.
o 11:30 - łosoś + papryka czerwona
o 14:30 - jogurt + jabłko
trening
o 17:30 - białko ostrowi + rodzynki + banan + płatki owsiane ( shake )
o 20;30 - wypije białaczko lub zjem serek wiejski.

Tak to wygląda.
Ogólnie ćwiczę codziennie, jeżeli czuje się bardzo zmęczona to nie trenuje.

Ale pewnie dostane baty za dietę;P

Moje cele: chce się pozbyć tłuszczu, i ładnie się wyrzeźbić :)
Generalnie chce się skupić na pośladkach i na nogach, zawsze miałam z nimi problem...

Mój staż: kiedyś ćwiczyłam na siłowni w wieku 18 lat... dobrze mi szło, ale... przez takiego głupiego trenera przestałam. A teraz, nic nie wiem i nic nie pamiętam. Krótko mówiąc zabawę z siłownią muszę zacząć od 0. Dlatego tutaj jestem, bo potrzebuję Waszych rad.

A ćwiczenia z Zuzanną Rock, zaczęłam w październiku. No i co z tego, jak przez te słodycze znowu jestem w punkcie wyjścia ;/


Pomożecie ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
" Lepiej świadomie zajść niż wpaść " -heheh, to fakt

Zapraszam do mojego dziennika konkursowego:
https://www.sfd.pl/konkurs/Moni88/Don_t_give_up-t725668.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ale pewnie dostane baty za dietę

To na pewno!
Twoja dieta wygląda głodówkowo.
Ile wychodzi Ci z tego BTW i kcal?
Powinnaś zacząć od 1800kcal

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jabłko na parze.

musze spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
policz za pomocą dziennika posiłków ile wyjdzie Ci wartości odżywczych to złapiesz się za głowę. Głodówką nic nie osiągniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


no dobra to teraz foty... ;/
przód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


przód 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


a teraz bok, i wielka dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


zbliżenie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


a teraz mój koszmar ! Masakra. - o ******
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas ucieka.. Szybkie przygotowanie do wojska..

Następny temat

Trening 4 dniowy do sprawdzenia .MASA! Hadrcorowo;P

WHEY premium