SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Moni88/zapyrdol na treningach = piękna sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
trzymam się dietki, postanowiłam, że zjem przetworzone jedzenie w święta ;] A jeśli coś zjem nie zdrowego napiszę tutaj. Wtedy będę czekała na baty :P

właśnie zmierzyłam temperaturę, mam stan podgorączkowy 37,1. Więc Obliques pewnie masz rację. Jutro idę do lekarza. A teraz do łóżka.
Bo chyba nie ma sensu trenować przy osłabionym organizmie ?

dziękuje bardzo za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


POPRAWIONA MICHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953


na jutro.
tylko,ze śniadanie 2, będzie w miejscu podwieczorka ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ile jesz do tego warzyw? I jak się czujesz na tym rozkładzie?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
No właśnie, chyba już wiem od czego miałam ten żółty język i nie świeży oddech... za mało jadłam warzyw... <nie_krzycz>.
Teraz się poprawiłam i jem do wszystkich posiłków i naprawdę w dużych ilościach. :) ( no może nie zawsze w dużych ilościach, jeżeli śniadanie jest na "słodko", to wtedy jem mniej warzyw np; jeden pomidor lub cykoria )
Czytałam, że przy posiłkach około treningowych nie powinno się jeść warzyw.
I teraz się zastanawiam nad tym, jak zacznę trenować na siłowni, to powinnam jeść warzywa przed i po treningami ?
Ogólnie czuję się lepiej, jak dodałam więcej warzyw. (pomijając, że jestem przeziębiona) I cieszę się najbardziej z tego, że nie ciągnie mnie do słodyczy. A dla mnie to bardzo ważne :)
Także rozkład, jak dla mnie jest bardzo dobry. Tylko czasami nie mam ochoty jeść kaszy lub ryżu mniej więcej o godzinie 18 - 19. - np; tak jak wczoraj.

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-02-16 14:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak zacznę trenować na siłowni, to powinnam jeść warzywa przed i po treningami ? [i/]

Oczywiście, nie jesteś kulturystka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
to dobrze :)

Czy pomiary ciała powinnam robić raz w tygodniu ? - bo tak sobie pomyślałam, że chyba będzie lepiej, jak będę miała wszystko pod kontrolą ...
I jeszcze mam pytanie,
czy mleko kokosowe jest dozwolone ? ;] i czy grzybki dodajemy do bilansu , czy może traktujemy je jak warzywo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pomiary co tydzień, mleko kokosowe jest ok, wiadomo, że w granicach rozsądku.
Ja grzybów nigdy nie liczyłam, ale nigdy też ich nie jadłam w większych ilościach.

Żelatyny nie liczymy do bilansu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
grzybki nie mają żadnych wartości odżywczych
stanowią tylko polepszenie walorów smakowych i zapachowych

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas ucieka.. Szybkie przygotowanie do wojska..

Następny temat

Trening 4 dniowy do sprawdzenia .MASA! Hadrcorowo;P

WHEY premium