SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa w treningach...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Witam.
Mam do was pytanie typu, „jaki trening zacząć"
Kiedyś zacząłem ćwiczyć tak prowizorycznie, tak jak może zacząc 16 latek bez zadnego doświadczenia.Nie brałem zadnych odzywek ani nie stosowałem zadnej diety. Trening znalazłem w jakiejs gazecie zbytnio niezwiązanej z kulturystyka. Strałem się jeść duzo i z czasem troche się dowiedziałem od kumpli itd.Zacząłem Brac jakas kreatyne, gainer jakies witaminy.
Przed początkiem trenowania wazyłem jakies 63 kg przy wzroście 180 cm ((Biceps 24 cm itp. ))
Byłem jednym słowem chudy ;)
Po roku trenowania waga wzrosła do 69 kg
Skończyło się na wadze 75 kg. I przestałem ćwiczyc z powodu małych problemów ze zdrowiem oraz innych takich ;/;/
Teraz chciałem zacząć ćwiczyc znowu lecz nie tak jak przed tem.
Konkret dieta trening i jakies suplementy.
Teraz proszę o podpowiedzenie mi jak mam ćwiczyc po rocznej przerwie.Nie było tak że nic nie robiłem itp. stosowałem pompki, podciąganie na drążku itp. Ale schudłem 5 kg ;/ Nie dziwne…. Teraz mam zamiar chodzic na profesjonalna siłownie wiec wypadało by mieć jakiś „plan" ;)

Kupiłem witaminy z Olimpa - Vita-Min
Cynk z Nutrenda
WPC 80 Ostrowia
I serwatke 8kg brat mi przyniósł. Np. R……Z
Aha I troche jakichs Aminokwasów

Nie jestem długo na tym forum i nie poruszam się na tym orum tak swobodnie wiec proszę o wyrozumiałość i w miare mądra odpowiedź na mój problem.

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
Trening ACT (wpisz w wyszykiwarce i poczytaj, bedzie dla ciebie idealny)

Dietę znajdziesz w dziale Odżywianie

Co do "suplementów" to jak dla kogoś kto zaczyna ćwiczyć są OK :)

Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-07-17 14:41:47

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Ok ;) mam juz trening. Dzieki.
A nie musze niczego dokupic do tego co juz mam?? Zeby były lepsze początkowe przyrosty :D he he

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nic dokupywac nie trzeba tylko na 110% pilnowac diety i bedzie napewno rewelacja. Po ACT wskoczysz na FBW i dalej z kopyta do przodu.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Wielkie dzieki.A co sądzicie wogóle o tej serwatce która mam?? Opłaca sie to brac wogóle??
I macie po sogu za pomoc :D he he

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
serwatka jest ok ale oczywiście jako uzupełnienie diety bo to ona jest tu kluczem

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Aha.Jeszcze myslałem o jakichs weglowodanach...Ja mam zaje***cie szybka przemiane materii... Tylko nie wiem jaka kupic.NIe potrzebuje jej duzo ale czasem sie przyda.Wiec prosze o podanie jeszcze jakiejs w miare.

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Wegli samych nie ma co kupować lepiej gainer choć z małą ilością białka

Pamiętaj że węgle jest łatwo dostarczyć a gorzej białko więc węglami bym raczej sobie głowy nie zawracał

Dorzuć do diety więcej ryżu, makaronu, kaszy i będzie git

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla początkującego

Następny temat

FBW szerokie bary pytanie

WHEY premium