Laleska Bruschi to modelka fitness z São Paulo w Brazylii. Chociaż ma zaledwie 22 lata, jest popularną postacią w świecie fitness, dzięki swojej wyjątkowej budowie ciała. Pasją Laleski są podróże i propagowanie zdrowego stylu życia. Na jej profilu na Instagramie znajdziecie wiele olśniewających zdjęć z siłowni, targów czy codziennego życia. Nie ma jednej metody treningowej, którą stosuje, jednak lubi ćwiczyć intensywnie z dużym obciążeniem. Zwiększa obciążenie co serię i dzięki temu uzyskuje maksymalne efekty.

 

 

Podobnie jak wiele modelek fitness, Laleska wie, jak ważna jest czysta dieta. Włącza do niej produkty najlepszej jakości, by unikać napadów głodu pomiędzy posiłkami. Jej narzeczonym jest utytułowany brazylijski kulturysta Marcello De Angelis, z którym razem trenuje.

Laleska konsekwentnie pracuje nad idealnym ciałem i być może niedługo zadebiutuje na scenie fitness. Jeśli potrzebujesz motywacji, aby zacząć ćwiczyć, może Laleska da Ci odpowiedniego “kopa”,  abyś zaczęła tworzyć swoją własną historię sukcesu.