Fernanda D'avila to 34-letnia Brazylijka, bardzo popularna w swoim kraju. Inspiruje i motywuje innych ludzi do dokonania zmian w swoim życiu, a konkretnie do metamorfozy sylwetki. W okresie dzieciństwa i dorastania, była prześladowana za nadwagę. To właśnie to zmotywowało ją w późniejszym czasie do zapisania się na siłownię. W wieku 20 lat  zrobiła naprawdę niezłe postępy i wypracowała estetyczną sylwetkę.

Kilka lat później została tancerką popularnego brazylijskiego programu telewizyjnego – to właśnie tutaj zwróciła na siebie uwagę wśród rodaków. Szybko stała się krajową celebrytką, znaną z charakterystycznej wąskiej talii i niesamowitej sylwetki.

Dzięki mediom społecznościowym Fernanda w wieku 29 lat, była rozpoznawana na całym świecie. Aktualnie ma 1,2 mln obserwujących na Instagramie. Brazylijka pomogła zainspirować niezliczoną liczbę fanów do prowadzenia zdrowego stylu życia. Trenuje pięć razy w tygodniu. Zaczyna od bieżni, a następnie przechodzi do ćwiczeń całego ciała. Dzięki temu, że je zdrowe, nieprzetworzone jedzenie, zachowuje niesamowitą sylwetkę.

Fernanda nie spożywa produktów mlecznych, ponieważ twierdzi, że mają niekorzystny wpływ na jej sylwetkę. Chociaż nie jest zawodniczką sportów sylwetkowych, ani wybitnym sportowcem, zainspirowała wiele kobiet do dokonania zmian w sylwetce. Wywarła ogromny wpływ na branżę fitness, dzieląc się swoją wiedzą z innymi na całym świecie. Nam bardzo się spodobała jej uroda i sylwetka, a Wam?

 

 

Komentarze (0)