Chrysti Ane jest brazylijską aktorką, modelką fitness i trenerką fitness online. Urodziła się i wychowana w Rio De Janeiro, ale w wieku 20 lat, przeniosła się do Los Angeles w Kalifornii po to, aby spełnić swoje dziecięce marzenie o zostaniu aktorką.

Od momentu przeprowadzki Chrysti nie próżnowała i ciężko pracowała nad realizacją swoich celów. Dzięki całkowitemu poświęceniu karierze zaczęła pojawiać się w reklamach, filmach i programach telewizyjnych, m. in. Power Rangers Nickelodeon i Zemsta gospodyni. Do 2017 roku Chrysti spełniła wszystkie swoje marzenia z dzieciństwa. Z czasem rozszerzyła swoją karierę i została modelką fitness, trenerką online i gwiazdą mediów społecznościowych. Teraz pragnie zainspirować innych do bycia najlepszą wersją siebie.

Chrysti próbowała różnych systemów treningowych. Na początku skupiała się tylko na ćwiczeniach wielostawowych, takich jak przysiady, wyciskanie na ławce i martwy ciąg. Pomogły one zbudować solidne podstawy w zakresie rozwoju mięśni. Wraz z upływem lat i zdobyciem nowej wiedzy, zaczęła uczyć się nowych ćwiczeń, które pomogły jeszcze bardziej rozumieć swoje ciało i poprawić sylwetkę. Chrysti mówi, że jeśli chodzi o receptę na szczupłą sylwetkę, to nie ma tu żadnych tajemnic. Jej zdaniem wszystko sprowadza się do ilości pracy, jaką się wkłada - zarówno na siłowni, jak i w kuchni.

 

Chrysti podczas redukcji zmniejsza ilość spożywanych kalorii, a kiedy osiągnie upragnioną wagę, stara się trzymać zerowy bilans. Nie waży się i uznaje to za zbędną czynność, która nie zawsze odzwierciedla efekty naszej pracy. Zamiast wagi, korzysta po prostu z lustra. Chrysti wierzy, że przebywanie w towarzystwie pozytywnych i odnoszących sukcesy ludzi jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia, dlatego warto otaczać się osobami, które mają na nas dobry wpływ. Całkowicie się z nią zgadzamy! Jak oceniacie jej sylwetkę?

 

Komentarze (0)