Dominique Aquino to urodzona w Brazylii modelka fitness i influencerka. Chętnie dzieli się z innymi poradami dotyczącymi diety i treningu, publikując filmy i przepisy kulinarne. Jednak Dominique nie zawsze była tak sprawna jak dziś. W 2012 roku, kiedy rozpoczęła się jej przygoda z fitnessem, Dominique postawiła sobie za cel osiągnięcie wymarzonej, umięśnionej sylwetki. Od tego czasu ostro trenuje i dzięki temu osiągnęła to, co chciała. Jej doskonały brzuch jest teraz inspiracją dla setek tysięcy fanów, których liczba wciąż rośnie.

Zdaniem Dominique trening abs jest tak samo ważny, jak każdej innej części ciała, co pokazała na własnym przykładzie. Mięśnie brzucha ćwiczy dwa lub trzy razy w tygodniu, używając lekkich ciężarów. Utrzymuje przy tym wysoką intensywność z dużą liczbą powtórzeń w swoich treningach, a odpoczynek między seriami trwa 20-30 sekund. Jak mówi, zapewnia to nielubiane przez niektórych uczucie pieczenia, które jest oznaką, że robi to dobrze.

Oczywiście odsłonięte mięśnie brzucha, wymagają odpowiedniej diety, która dla Dominique jest niezbędna w utrzymaniu doskonałej sylwetki przez cały rok. Liczy kalorie i pilnuje odpowiedniej ilości makroskładników.

Aquino uważa, że ​​kluczem do osiągnięcia idealnej budowy ciała jest dyscyplina i trzymanie “w ryzach” treningu, diety, odpowiedniej ilości snu oraz suplementacji. Jeśli nie jesteś zadowolona z efektów może warto się przyjrzeć planowi treningowemu? Sprawdź też, czy Twoja dieta jest na pewno właściwie dobrana i czy śpisz wystarczająco długo. A może warto włączyć odpowiednią suplementację? Cokolwiek to jest, pamiętaj, że równowaga jest kluczem do osiągnięcia Twoich celów.

Komentarze (3)
goodles

Oj gdzie piersi :(

0
michal-m

To Brazylia.
Tam tylko tyłki rosną same.
Piersi robią doktorzy.
Genetyka taka ;)

1
domosos

W kocu jedna z niewielu co sobie cycków nie zrobiła.

0